ZDARMA 5-dňová výzva

OBJAV ČO ŤA BAVÍ

pre všetkých, ktorí chcú objaviť prácu, ktorá ich bude baviť a prinesie im finančnú stabilitu, aby prežili šťastný život podľa svojich predstáv.

Tajomstvo úspechu OČŤB

Veľa ľudí rozmýšľa o zmene povolania či zamestnania. Ďalší to aj vyskúšajú a aj niekoľko krát za sebou, ale stále hľadajú a nevedia, ako by mala vyzerať práca ich snov. Niektorí prácu svojich snov aj nájdu.

Ako je to možné? V čom je medzi nimi rozdiel?

Viete, prečo niektorí nájdu prácu svojich snov a niektorí len stále hľadajú?

Tá odpoveď je v tom, že si od začiatku dávajú nesprávnu otázku. Ich otázka je: Aká práca by bola pre mňa najvhodnejšia? No dobre, ale aká je teda správna otázka?

Správna otázka: Kde všade môžem svoje talenty, hodnoty a silné stránky využiť vo svete práce? 

Cítite ten rozdiel?

 

To tajomstvo sa ukrýva v 2 krokoch:

 • 1. krok: Poznaj samého seba - sebapoznanie
 • 2. krok: Objav svoje možnosti vo svete práce

Dostupné len teraz!!! a ZDARMA!!!

Pripravili sme pre vás 5-dňovú výzvu OBJAV ČO ŤA BAVÍ,

počas ktorej prejdeme 1. krokom - sebapoznaním.

Výzva bude prebiehať v dňoch

24.5., 25.5., 26.5., 27.5., 28.5.2021 od 18,00 do 18,30 hod.

Získajte kurz

OBJAV ČO ŤA BAVÍ

ZDARMA!

Kurz začína už za:

Tu je 5 lekcií, ktoré získate dnes zdarma:

1. DEŇ:

24.5.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR ZDARMA

Sebapoznanie

 • Kľúčom k úspechu je poznanie samého seba (sebapoznanie), potom si môžete viac veriť (sebadôvera) a dokážete lepšie vnímať svoju hodnotu (sebauznanie). 
 • Poznáte svoje IKIGAI (japonské tajomstvo šťastného a dlhého života)? Na ceste za svojim osobným IKIGAI nájdete svoje životné ciele a poslanie, uvedomíte si, v čom ste naozaj dobrí a čo vám skutočne prináša uspokojenie. Každý deň potom prežijete radostne a naplno.

 

Kto som a v čom som dobrý

 • Objavte svoje silné stránky, talenty, zručnosti a kompetencie.
 • Viete, že silné stránky sa môžu zmeniť na slabé stránky v nesprávnom prostredí?
 • Aký ste typ osobnosti a v akom pracovnom prostredí sa vám darí lepšie...
 • Ako vyťažiť zo svojho doterajšieho kariérneho portfólia maximum...

2. DEŇ

25.5.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR ZDARMA

3. DEŇ

26.5.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR ZDARMA

Poznaj svoje hodnoty

 • Ako objaviť svoje hodnoty, ich dôležitosť v našom živote.
 • Ako žiť v súlade so svojimi hodnotami.
 • Prepojenie hodnôt so situáciami v živote a v práci.
 • Rozhodovanie na základe svojich hodnôt.

Získaj zdravé sebavedomie

 • Ako získať zdravé sebavedomie a konečne cítiť slobodu a zmysel v tom, čo robíte.
 • Ako sa naučiť posudzovať samého seba.
 • Váš vnútorný kritik v praxi.
 • Ako pracovať so svojimi chybami a reagovať na kritiku.
 • Ako požiadať o to, čo chcete.
 • Ako si stanoviť svoje ciele a naplánovať ich dosiahnutie.

4. DEŇ

27.5.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR ZDARMA

5. DEŇ

28.5.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR ZDARMA

Objav čo ťa baví

 • Objavovanie je cesta...
 • Ako zistiť, čo presne chcete robiť a nájsť svoju "PRÁCU SNOV"...
 • Prečo vám nápad ani sen nezaručí úspech (a akú tajnú prísadu si treba pridať pre váš úspech)...
 • Paretovo pravidlo 80:20 - ako zistiť tých 20%, ktoré sú naozaj dôležité a začať to robiť v živote.
 • Prečo väčšina plánov stroskotá? A prečo niektoré nie? Obsahuje totiž niečo, na čo skoro všetci pri plánovaní zabúdajú...

ZDARMA

Prihlásiť sa do 5-dňovej výzvy OBJAV ČO ŤA BAVÍ

Urobte krok, ktorý vám zmení život! 

Pýtate sa:

Je naozaj táto 5-dňová výzva zadarmo?

 • Meníme životy žien. Chceme pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú.
  Chceme pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Výzvu sme preto rozšírili aj pre mužov. V dnešnej náročnej dobe je dôležité, aby sme si pomáhali. Sme zvedaví, koľkým ľuďom vieme pomôcť v rámci jednej výzvy. Je to zdarma, takže vás to stojí len vašu energiu, ktorú do toho vložíte. Pripojte sa aj vy a povedzte o tom ďalším!
 • Chceme vám ukázať pridanú hodnotu.
  Na internete nájdete plno zaručených tipov ako nájsť prácu snov. Chceme sa odlíšiť... a urobiť to, čo ostatní nerobia. Dať vám skutočne fungujúci systém úplne zadarmo. Aj keď je 5-dňová výzva zadarmo, jeho hodnota je 250 EUR.
 • Na 100% sa váš život zmení.
  V rámci 5-dňovej výzvy si prejdeme kľúčové body. Na tom, ako intenzívne budete na sebe pracovať závisí váš úspech. Vieme, že keď si výzvu prejdete, tak budete nadšení. A možno... Pokiaľ vám to bude dávať zmysel sa rozhodnete stať našimi klienti.

Nie je v tom žiadny háčik. Celý kurz je 100% zdarma.

Tešíme sa na vás :-).

Kariérne poradenstvo som vyhľadala v čase, kedy som bola dosť zmätená a zúfalá. Vedela som, že sa potrebujem pohnúť, ale netušila akým smerom. Stretnutia mi pomohli lepšie pochopiť niektoré črty vlastnej osobnosti v kontexte s tým, čo robím a čo by som robiť mohla. Tiež mi pomohlo znovu objaviť a spojiť sa s vlastnými vnútornými vášňami, s tým, čo ma baví a napĺňa, ale po rokoch strávených v klasickom kancelárskom prostredí som na to nejak zabudla. Poradenstvo bolo pre mňa pomocnou rukou na vykročenie po ďalšej kariérnej ceste. Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že stagnujú, potrebujú zmenu, ale nevedia možno akým smerom sa vydať ďalej.
Vladka
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo v nájdení samej seba. Na križovatke, na ktorej som sa ocitla som našla po sedení svoj cieľ.“
Ivana
Mini workshop vo Vysokých Tatrách pre všetky "spokojné ženy". Táto dáma so svojím tímom MILUJE TO ČO ROBÍ, a robí to čo miluje. Netreba slov. Treba to za zažiť. Dávam pani Erike 10 bodov 🙂 a prajem, nech posvieti ešte veľa ľudom, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch :-).
Martinka
S Erikou Hudecovou som absolvovala kariérne poradenstvo a sériu workshopov „Naštartuj sa za 5 dní“. Odporúčam oboje, pri individuálnom poradenstve sa mi lektorka Erika venovala veľmi intenzívne a vedela aj objektívne povzbudiť, čo je pri neistote z doterajšieho zamestnania jeden z dôležitých faktorov. Pri workshopoch som ako výhodu vnímala to, že sme boli viacerí účastníci a vedeli sme si navzájom vymeniť skúsenosti a inšpirovať sa. Workshopy boli počas 5 dní zostavené tak, aby sme si zadefinovali vlastné hodnoty, talenty a kľúčové vlastnosti, ktoré napomôžu pri hľadaní svojho „dreamjob“, zároveň sme sa venovali i využitiu doterajších pracovných skúseností v prípadnej novej práci. Erika nám dala viacero zaujímavých tipov pri výbere profesie a hľadaní práce. Pôsobí na mňa ako veľmi rozhľadená profesionálka v oblasti kariérneho poradenstva, má vynikajúci prehľad v profesiách, takže vie kvalitne nasmerovať a taktiež oceňujem jej ľudský prístup. Vie odhadnúť človeka aj po psychologickej stránke, a tým aj poradiť, aká profesijná oblasť je pre vás najvhodnejšia. Konzultácie s ňou rozhodne odporúčam všetkým, ktorí si nie sú istí svojím doterajším zamestnaním, rozmýšľajú o zmene a pod., tak ako ja, keďže som typ človeka, ktorého zaujíma viacero oblastí a zvažuje, ktorou cestou sa má vybrať. A preto som veľmi vďačná, že sa mi podarilo na mojom rozbúrenom mori rôznych profesií natrafiť na maják, Eriku. 😊
Janka