Otvorte dvere

k vašej vysnívanej kariére: 

Spoznajte neobmedzené možnosti pre váš profesionálny rast!

Personalizované konzultácie pre vás, ak:

 • Či už hľadáte nové príležitosti, chcete zmenu vo vašom súčasnom zamestnaní, alebo sa snažíte znovu vstúpiť na trh práce, naše poradenstvo je tu pre vás.
 • Ste žena na alebo po materskej dovolenke, ktorá sa snaží vrátiť do pracovného procesu?
 • Ste študent alebo absolvent a neviete, aké zamestnanie si vybrať?
 • Nachádzate sa vo vekovej kategórii 40+ alebo 50+ a chcete nájsť nové výzvy alebo smerovanie vo vašom profesionálnom živote?
 • Zaujíma vás, ako sa uplatniť v prípade, že vaše povolanie zanikne?
 • Odchádzate do dôchodku a hľadáte aktívny spôsob života a príležitosti?

PRACUJETE, ABY STE ŽILI, ALEBO ŽIJETE, ABY STE PRACOVALI?

Všetkým, ktorí riešia jednu z otázok:

Snívate o novej ceste v kariére alebo v živote?

Rozmýšľate o zmene zamestnania alebo podnikania?

Radi by ste zistili, k čomu ste "ako stvorení" a ako svoje talenty najlepšie rozvíjať?

V podstate len "chodíte do práce" a tam sa snažíte nejako vydržať, prežiť, pretože sa musíte predsa nejako uživiť?

Žijete, aby ste pracovali a ste zavalení prácou, len hasíte to najviac pálčivé a niekde vzadu máte v mozgu zasunuté "až raz budem mať chvíľu času, potom...".

Práca vás nenapĺňa, chodíte do nej s nechuťou, nevidíte v nej nič zaujímavého, nie ste ochotní v nej urobiť ani o centimeter viac, než musíte, ale v podstate ste ochotní túto prácu prijať ako nutné zlo?

Proste prípad "nie je to nič moc, ale ešte to ide..."

Snažíte sa to ešte ustáť, snažíte sa sami pre seba vymyslieť dôvody, prečo ešte nie je ten správny čas zmenu urobiť?

Viete, že je to vaša voľba? Je to vaša voľba, napriek tomu nezabudnite - väčšina klientov kariérneho poradcu po nájdení novej práce povedala" "Prečo som sa k tomu len neodhodlal/a skôr?"

Čo vám kariérne poradenstvo prinesie

 • Dôležité sebapoznanie: Získate hlboké sebapoznanie a objavíte svoj skrytý potenciál, hodnoty, talenty a profesionálne kompetencie, ktoré vás posunú vpred vo vašej kariére.
 • Nový pohľad na vaše schopnosti: Zistíte, ako využiť vaše schopnosti vo svete práce, bez ohľadu na vek či vzdelanie.
 • Príprava na zmeny v zamestnanosti: Získate informácie o trendoch v 21. storočí.
 • Plán kariérneho smerovania: Vytvoríte si plán pre vaše ďalšie kroky.
 • Profesionálne CV a motivačné listy: Pomôžeme vám vyniknúť.
 • Príprava na výberové konanie: Pripravíme vás na úspech.

 Kto je vaša kariérna poradkyňa

Erika Hudecová - expertka na kariérny manažment, koučka a lektorka tréningov pre kariérnych poradcov.

Pomáham klientom nájsť správne povolanie, ktoré im prinesie finančnú istotu a dokáže zladiť prácu s rodinou, aby prežili šťastný život podľa svojich predstáv.

Viac informácií

 Najčastejšie otázky

 • Ako prebieha poradenstvo
  Po odoslaní a úhrade objednávky vás kontaktujeme, dohodneme ciele a podmienky a prispôsobíme stretnutia.
 • Koľko stretnutí je potrebné absolvovať
  Počet stretnutí určujete vy. Dĺžka jedného stretnutia je spravidla 1 hodina, počet stretnutí je na klientovi (spravidla 2-6).
 • Aká je cena
  Cena kariérnej konzultácie v trvaní 1 hod. je 50 EUR, každá začatá ďalšia 1/2 hodina je 25 EUR.
 • Akým spôsobom sa realizuje - osobne alebo online?
  Kariérne konzultácie a poradenstvo realizujeme online cez ZOOM alebo iné platformy.

Nečakajte na zmenu, buďte zmenou!

Kliknite nižšie a začnite svoju cestu k úspechu už dnes!

Teším sa na spoločnú prácu a na to, že spolu dosiahneme vaše kariérne ciele!

 

Uvedomenie si, že niekoľko hodín venovaných poradenstvu môže zmeniť život človeka je pre kariérneho poradcu vzrušujúcou výzvou.

Referencie

Vraví sa, že raz zažiť lepšie ako stokrát počuť. V prípade kariérneho poradenstva u mňa platilo naplno. Z chaosu v hlave sa mi s Erikinou pomocou opäť podarilo získať potrebný nadhľad. Zorientovala som sa v tom, ako sa mi vplyvom veku, skúseností a aj rodiny zmenili hodnoty a to mi nesmierne uľahčilo rozhodovanie v ďalšom kariérnom smerovaní. Oceňujem, že poradenstvo nebolo len o uprataní emócií a hodnôt, ale aj o konkrétnych nástrojoch, ktoré som nepoznala, a ktoré mi v ďalšom rozvoji kariéry veľmi pomohli. Okrem toho oceňujem, že celé poradenstvo sa nieslo v pozitívnom,ale nie premotivovanom duchu, čo mi pomohlo odstrániť mnohé, zbytočne brzdiace obavy. Takže ak máte kus slušnej kariéry za sebou, no cítite, že potrebujete zmeniť či upraviť smer, vrelo odporúčam. Výsledky prišli prekvapujúco rýchlo :).
Stankaindividuálne kariérne poradenstvo
Slovami vyjadrit moju vdacnost Erike Hudecovej (kariernej poradkyne) je malo a preto by som rad napisal recenziu a aj takymto sposobom zdielal svoju skusenost po absolvovani kurzu karierneho poradenstva. Prechadzal som obdobim, kedy som vobec nevedel, aky krok by som mal urobit, akym smerom sa vybrat, aby som sa dostal z mojej dlhodobej stagnacie. Na kolko kazdodenne rozmyslanie, mi moj stav iba zhorsovalo, bola mi naskytnuta prilezitost absolvovat tento kurz. Od mojho prveho poradenstva ubehlo, uz skoro 10 mesiacov. Za ten cas sa v mojom zivote udialo mnoho zmien. Nenasiel som svoje vysnivane povolanie, ani som sa nestal milionarom. Ujasnil som si v hlave ale vela veci, a karierne, vztahovo, ludsky a celkovo v zivote som neskutocne pokrocil. Mojim prvym krokom bolo prave karierne poradenstvo, som neskutocne vdacny za tuto prilezitost a na ceste za svojimi snami, budem vzdy spominat co mi pomohlo nakopnut sameho seba. Karierne poradenstvo mi posluzilo ako zrkadlo: myslienky, napady, ciele...toto vsetko vyslo napovrch pocas mojho kurzu. Myslim si, ze vsetci vieme co chceme, malokedy vsak tomu venujeme pozornost. Karierne poradenstvo mi pomohlo naucit sa pocuvat sameho seba. Rad by som tento kurz odporucil pre vsetkych ktori sa nachadzaju v bode, kedy nevedia co dalej. Ak by ste chceli vediet viac o mojej skusenosti s poradenstvom, rad sa o ne podelim, kludne ma kontaktujte.
Jakubindividuálne kariérne poradenstvo a koučing
Erika mi veľmi pomohla s mojou dcérkou, ktorá si roky nedokázala nájsť žiadnu prácu, ktorú by vládala robiť dlhšie ako pár dní. Väčšinou už pri pohovore sa našiel niekto iný, koho prijali radšej ako ju. Má síce nadpriemerné IQ, ale chýbalo jej plno iných vecí dôležitých pre život, takže nemá ukončenú žiadnu VŠ a nevedela ani získať pracovné návyky a zručnosti. Nevedeli sme si predstaviť, akú prácu a kde hľadať. Toto je už minulosť. Pozvali ju na pohovor, prešla 2 kolovým prijímaním úspešne, urobila skúšky z finančníctva v NBS a teraz pracuje. Nevieme ako sa jej bude dariť v budúcnosti, ale hlavne vieme, že vie byť aj úspešná a možno sa začne raz aj usmievať a vylepší sa jej sebavedomie a odolnosť. Som Ti za to, Erika, veľmi vďačná a pokladám to za zázrak :-).
Alenkaindividuálne kariérne poradenstvo
Kariérne poradenstvo som vyhľadala v čase, kedy som bola dosť zmätená a zúfalá. Vedela som, že sa potrebujem pohnúť, ale netušila akým smerom. Stretnutia mi pomohli lepšie pochopiť niektoré črty vlastnej osobnosti v kontexte s tým, čo robím a čo by som robiť mohla. Tiež mi pomohlo znovu objaviť a spojiť sa s vlastnými vnútornými vášňami, s tým, čo ma baví a napĺňa, ale po rokoch strávených v klasickom kancelárskom prostredí som na to nejak zabudla. Poradenstvo bolo pre mňa pomocnou rukou na vykročenie po ďalšej kariérnej ceste. Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že stagnujú, potrebujú zmenu, ale nevedia možno akým smerom sa vydať ďalej.
Vladkaindividuálne kariérne poradenstvo
Ešte raz ďakujeme za príjemné, profesionálne a hlavne veľmi motivačné stretnutie 😊. Natálka je veľmi spokojná. V aute ešte dlho, s nadšením rozprávala o vašom stretnutí a zdá sa, že má vo výbere strednej školy jasno 😊. Prajeme všetko dobré a tešíme sa na workshop #IamRemarkable.“
Natálkina maminaindividuálne kariérne poradenstvo

Nezabudnite si objednať aj:

Dotazník pracovného  zamerania osobnosti

Jméno Příjmení

Nezabudnite si objednať aj:

Dotazník kariérnych kotieb