Bála som sa ľudí, ktorí hovorili „Kto si myslíš, že si?“

Teraz mám odvahu postaviť sa a povedať „Toto som ja“.

Oprah Winfrey

Naučte sa hovoriť o svojich úspechoch, pretože úspechy nehovoria sami za seba.

Ak hovoríte o svojich úspechoch, získavame kontrolu nad tým, ako vás vnímajú iní a nútia ich pochopiť váš jedinečný prínos.

Využijete to v práci aj doma. V práci pri pracovnom pohovore, pri požiadavke na zvýšenie platu, pri hodnotení zamestnancov, pri požiadavke na povýšenie, pri pocite, že robíte viac ako ostatní, ak sa cítite nedostatočne ocenení, ak vás váš šéf nikdy nepochváli. A využijete aj doma, keď máte pocit, že robíte toho veľa a nikto si to nevšíma a neváži.

#IamRemarkable je celosvetový workshop a bezplatná iniciatíva, ktorá bola vytvorená v spoločnosti Google v roku 2016 a odvtedy sa neustále rozširuje - na workshopoch v 180 krajinách sa zúčastnilo viac ako 550 000 ľudí. Od 1.10.2023 sa odčlenila od spoločnosti Google a vytvorila sa mimovládna organizácia Rmrkblty. 

Príďte objaviť a posilniť vnímanie vlastnej hodnoty a schoSnaží sa posilniť postavenie žien a nedostatočne zastúpených skupín, aby otvorene hovorili o svojich úspechoch na pracovisku aj mimo neho.

Našim cieľom je zvýšenie motivácie a zručností žien a tiež odbúranie predsudkov spoločenského vnímania sebaprezentácie a sebepropagácie.pnosti odprezentovať svoje úspechy. 

Čo vás čaká?

 • 1
  Informácie o výskume
  Dozviete sa informácie o výskume týkajúcom sa vlastnej propagácie žien, ktorý realizovala spoločnosť Google.
 • 2
  Ako na to
  Prejdite si cvičenie, ktoré vám pomôže vyjadriť svoje úspechy a precvičiť sebapropagáciu.
 • 3
  Získajte viac
  Zapojte sa do skupiny a získate podporu pri aplikácii do praxe.

Workshop je v slovenskom jazyku a sprevádzať ním vás bude certifikovaná facilitátorka Erika Hudecová, expertka na kariérny manažment a lektorka tréningov pre kariérnych poradcov.

Rozumieme, že každý má svoje jedinečné skúsenosti a cesty k sebauvedomeniu. Preto sme sa rozhodli ponúknuť workshopy osobitne pre ženy a osobitne aj pre mužov, aby sme poskytli priestor, v ktorom sa účastníci môžu cítiť čo najpohodlnejšie a najotvorenejšie zdieľať svoje príbehy a skúsenosti.

Kapacita je limitovaná 15 miestami.

Podujatie budeme realizovať online, prostredníctvom aplikácie ZOOM. Trvá cca 1,5 hod.

Na podujatie je potrebné registrovať sa cez formulár. Vyplňte registračný formulár a odošlite ho kliknutím na tlačítko "Zaregistrovať sa". Vaše miesto na workshope je rezervované až keď vám potvrdíme rezerváciu.

Tešíme sa na vašu účasť a na spoločné objavovanie vašej výnimočnosti.

Vyberte termín workshopu:*

Čo získali účastníčky workshopu?

#IamRemarkable workshop som absolvovala s radosťou nakoľko vnímam potrebu vedieť sa “efektívne pochváliť” ako dôležitú schopnosť dnešných dní. Aj vo svojej práci v HR sektore si denne uvedomujem, aké je ťažké pre ľudí vedieť sa pochváliť a “predať” svoje dosiahnuté úspechy. Ak ste príliš skromní a potrebujete sa pozrieť na svoje zásluhy z iného uhla pohľadu, tento workshop Vám v tom jednoznačne pomôže. Vrelo odporúčam.
Veronika Šarinová Labidi
S Erikou som sa stretla ako facilitátorkou workshopu IamRemarkable. Erika viedla workshop s veľkou mierou empatie, vytvorila príjemnú atmosféru a otvorený priestor na diskusiu, kde bola každá žena vypočutá a mohla sa cítiť jedinečná. Oceňujem jej podporujúci prístup tak, aby si každá z nás odniesla to svoje. Hneď po workshope som sa cítila naozaj "remarkable" a vedela som ako na to a posilnená skúšať nacvičené v praxi!
Mirka Tomašovičová
"Zdieľať môj vlastný príbeh bol neuveriteľný zážitok."
"Výnimočné ženy inšpirujú jedna druhú."
Ďakujem za túto inšpiráciu! Hovoriť o úspechoch je prirodzené, nie je to sebachvála.
Konečne som na seba hrdá. Ani som si neuvedomila, čo všetko som v živote už dokázala.
Som výnimočná, lebo ... Toto si budem pamätať navždy :-).
Odporúčam všetkým ženám! Neuveriteľné AHA momenty.
Najcennejšie pre mňa bolo uvedomenie, že úspechy nehovoria samé za seba...
I like stories and examples and activities when we can realize something about ourselves. It was there, so it was good one!