EBOOK ZDARMA

OBJAVTE SVOJE HODNOTY

Odomknite moc osobného rastu s vašim sprievodcom k hlbšiemu porozumeniu seba samého!

Prečo sú hodnoty dôležité?

Vo svete, ktorý sa neustále mení, poznať svoje hodnoty je ako mať kompas, ktorý vždy ukazuje pravý sever. Náš e-book vám pomôže s dôverou a jasnosťou kráčať cestou života.

Objavte svoje hodnoty

Vydajte sa na výpravu za sebapoznávaním s našimi štruktúrovanými cvičeniami navrhnutými tak, aby ste odhalili svoj jedinečný svet hodnôt.

Získajte nový uhol pohľadu skúmaním hodnôt hrdinov a obdivovaných osobností.  

Ponorte sa do toho, ako vaše hodnoty formujú váš svet s našimi starostlivo pripravenými otázkami na zamyslenie. Výzvy vás prinútia premýšľať a inšpirovať konať.

Naučte sa, ako zladiť svoje činy s hodnotami pre naplnený život.

Tipy pre úspech

V závere nájdete praktické tipy, ako využiť svoje hodnoty pre dosiahnutie spokojnosti a úspechu. Či už ide o kariérny postup, osobný rozvoj alebo objavovanie radosti v každodennom živote, vaše hodnoty sú vašou tajnou zbraňou.

Nenachajte sa len unášať životom. Definujte si svoju cestu s ebookom "Objavte svoje hodnoty".

Chcem ebook zdarma:

Ing. Erika Hudecová

Kariérna poradkyňa, expertka na kariérny manažment, koučka a lektorka tréningov pre kariérnych poradcov.
Pomáham klientom objaviť svoj potenciál, aby našli prácu svojich snov a prežili šťastný život.

V TOMTO EBOOKU SA DOZVIETE

ČO VÁS ČAKÁ:

1. Čo sú hodnoty a prečo sú dôležité pre vašu osobnú značku, 2. Ako identifikovať svoje hodnoty a presne pochopiť, čo je pre vás dôležité, 3. Ako používať vaše hodnoty na vytvorenie silnej a autentickej osobnej značky.

VLASTNÁ ZNAČKA

Dnes už nestačí byť dobrý v tom, čo robíte - musíte sa vedieť predať. Najlepší spôsob ako sa predať - vybudovať si vlastnú osobnú značku. Silná značka vašu kariéru zmení. Vašou značkou je to, čo o vás ľudia hovoria, keď práve nie ste v miestnosti.

POZNAJ SVOJE HODNOTY

K vybudovaniu vlastnej osobnej značky musíte poznať svoje hodnoty. Hodnoty budú vašim kompasom, ktorý vám pomôže udržovať smer. Keď poznáte svoje hodnoty, pomôže vám to určiť, ako chcete svoje talenty použiť, aby ste si vybudovali plnohodnotnú kariéru.

VYSTÚPTE Z DAVU

Pokiaľ beriete svoje hodnoty vážne, ste autentickí a pomáha vám to vystúpiť z davu. Ľudia si zapamätajú kto ste, čo robíte a čím sa od ostatných odlišujete. Pamätajte: Ľudia budujú silné značky, ak to robia, čo sami milujú, v situácii, ktorá zodpovedá ich hodnotovému systému.

ČO O EBOOKU POVEDALI JEHO ČITATELIA

"Tento e-book mi otvoril oči. Vedela som, že moje hodnoty sú dôležité, ale ebook "Objavte svoje hodnoty" mi ukázal, ako ich môžem skutočne začleniť do každého aspektu môjho života a práce. Moja kariéra a osobný život sú teraz oveľa naplnenejšie. Vrelo odporúčam!"
Martina K.podnikateľka
"Som freelancerka a vždy som bojovala so stanovením hraníc a udržaním rovnováhy medzi prácou a súkromím. Ebook mi dal nástroje na lepšie pochopenie toho, čo potrebujem pre svoju spokojnosť, a na nastavenie priorít podľa toho. Je to ako mať osobného trénera pre životné rozhodnutia!"
Petra H.freelancerka
"Ako manažér tímu som potreboval lepšie pochopiť hodnoty, ktoré ma vedú, aby som mohol byť lepším lídrom. Praktické cvičenia a otázky v tomto e-booku mi pomohli ujasniť si moje kľúčové hodnoty a ako ich môžem preniesť do svojho pracovného života. Moja práca s tímom je teraz efektívnejšia a viac zameraná na spoločné ciele."
Matej P.manažér
"V kreatívnom priemysle je ľahké stratiť smer, pretože existuje toľko možností a smerov, ktorými sa môžete uberať. E-book "Objavte svoje hodnoty" bol pre mňa ako hviezdy na nočnej oblohe - dal mi nádej, inšpiráciu a zázrak. Zistil som ako dosiahnuť svoje sny a priania, keď sa riadim svojimi hodnotami. Ebook mi pomohol zostaviť kompas mojich hodnôt, ktorý ma teraz vedie vo všetkých mojich projektových rozhodnutiach."
Tomáš R.kreatívny riaditeľ
"Ako kariérna poradkyňa vidím, ako ľudia často zápasia s výberom správnej cesty, pretože si nie sú istí svojimi hodnotami. Ebook Objavte svoje hodnoty je presne to, čo odporúčam svojim klientom - je to jasný, stručný a hlboko transformačný nástroj. Videla som pozitívne zmeny v životoch mnohých, ktorí si e-book prečítali. A nielen prečítali, ale objavili svoje hodnoty a naučili sa ich aplikovať do svojho života."
Jana V.kariérna poradkyňa
"Ako študent na začiatku svojej kariérnej cesty som nebol si istý, aké sú moje skutočné hodnoty. Tento e-book ma viedol cez proces objavovania a pomohol mi pochopiť, čo je pre mňa v živote naozaj dôležité. Teraz cítim, že mám pevný základ pre budúce rozhodnutia."
Lukáš T.študent