OBJAVTE SVOJE HODNOTY

Ak sa chcete byť úspešní v kariére, v podnikaní a dokonca aj v osobnom živote, je dôležité, aby ste poznali svoje hodnoty.

Vaše hodnoty sú tým, o čom ste presvedčení, že je pre vás v živote a v práci dôležité. Hodnoty môžete prirovnať ku kompasu, ktorý vám pomáha udržiavať smer, ovplyvňujú vaše postoje a jednanie.

Ak poznáte svoje hodnoty, pomôže vám to určiť ako chcete svoje talenty použiť, aby ste si vybudovali plnohodnotnú kariéru.

Ak poznáte svoje hodnoty, môžete lepšie rozhodovať o tom, čo chcete dosiahnuť a kroky, ktoré by ste mali podniknúť, aby ste dosiahli vaše ciele.

Ak hľadáte spôsob, ako objaviť svoje hodnoty, mám pre vás skvelú správu. Ebook "Objavte svoje hodnoty" vám môže pomôcť na tejto ceste.

V ebooku nájdete praktické rady, ako objaviť svoje hodnoty a ako ich preniesť do každodenného života.

A čo je ešte lepšie, môžete si ho stiahnuť úplne zadarmo!

Takže neváhajte a stiahnite si tento ebook už dnes, začnite objavovať svoje hodnoty a využite ich na dosiahnutie úspechu v každej oblasti vášho života.

 

Chcem ebook zdarma:

Ing. Erika Hudecová

Kariérna poradkyňa, expertka na kariérny manažment, koučka a lektorka tréningov pre kariérnych poradcov.
Pomáham klientom objaviť svoj potenciál, aby našli prácu svojich snov a prežili šťastný život.

V TOMTO EBOOKU SA DOZVIETE

ČO VÁS ČAKÁ:

1. čo sú hodnoty a prečo sú dôležité pre vašu osobnú značku, 2. ako identifikovať svoje hodnoty a presne pochopiť, čo je pre vás dôležité, 3. ako používať vaše hodnoty na vytvorenie silnej a autentickej osobnej značky.

VLASTNÁ ZNAČKA

Dnes už nestačí byť dobrý v tom, čo robíte - musíte sa vedieť predať. Najlepší spôsob ako sa predať - vybudovať si vlastnú osobnú značku. Silná značka vašu kariéru zmení. Vašou značkou je to, čo o vás ľudia hovoria, keď práve nie ste v miestnosti.

POZNAJ SVOJE HODNOTY

K vybudovaniu vlastnej osobnej značky musíte poznať svoje hodnoty. Hodnoty budú vašim kompasom, ktorý vám pomôže udržovať smer. Keď poznáte svoje hodnoty, pomôže vám to určiť, ako chcete svoje talenty použiť, aby ste si vybudovali plnohodnotnú kariéru.

VYSTÚPTE Z DAVU

Pokiaľ beriete svoje hodnoty vážne, ste autentickí a pomáha vám to vystúpiť z davu. Ľudia si zapamätajú kto ste, čo robíte a čím sa od ostatných odlišujete. Pamätajte: Ľudia budujú silné značky, ak to robia, čo sami milujú, v situácii, ktorá zodpovedá ich hodnotovému systému.

ČO O EBOOKU POVEDALI JEHO ČITATELIA

Vlastná značka je v tejto dobe naozaj dôležitá vec. Byť značkou, najlepšie vlastnou a zapamätateľnou sa oplatí. Autorka vo svojom e-booku približuje, čo by malo priniesť každé sebapoznanie, ktoré smeruje k osobnému rozvoju a budovaniu kariéry. A to je poznanie osobných hodnôt. Okrem jej vlastného príbehu, ktorý môže motivovať k zmene, Erika Hudecová pripravila pre čitateľov aj cvičenia zamerané na hodnoty. Cvičenia z čitateľov vydolujú to, čo by mali o sebe vedieť, ak chcú byť šťastní v práci. Ak chcete byť šťastní v práci, čítajte. Nestačí však knihy len čítať, ale je potrebné prečítané aplikovať v praxi. Takže praktické cvičenia si postupne vypracujte a uvedomte si svoje hodnoty. Potom počúvajte svoje srdce a zanechajte v ostatných stopu. Tak si Vás budú pamätať. Veľa úspechov všetkým.
Emília Lopušníková Jányová, prezidentka asociácieAsociácia lektorov a kariérnych poradcov
Kto hľadá návod ako za 2 dni nájsť prácu alebo milión - pre toho tento e-book nie je. Ak ale hľadáte seba, zmysluplnú prácu, zmenu, spokojnosť v živote alebo v práci, tak tento e-book Vám pomôže. Chýba Vám odvaha alebo odhodlanie ku zmene? Tento e-book je kvalitným štartovacím palivom na odpálenie vášho nového (s najväčšou pravdepodobnosťou lepšieho :-)) života. Krok po kroku Vás prevedie hodnotami a budete pripravení na štart. Vy ste pilot a kariérový poradca Vás bude sprevádzať ako navigátor. Šťastný let!
Janette NeklapilováKariérová poradkyňa