ČO O NÁS HOVORIA KLIENTI

Sme radi za takto nadšených klientov 🙂

KARIÉRNE PORADENSTVO A KOUČING

Uvedomenie si, že niekoľko hodín venovaných poradenstvu

môže zmeniť život človeka je pre kariérneho poradcu vzrušujúcou výzvou.

Chcela by som poďakovať Erike Hudecovej za hodnotný a zaujímavý tréning kariérového poradenstva. V priebehu piatich dní sa mi vďaka jej prepracovanému koučovaniu podarilo preniknúť do podstaty kariérového poradenstva. Erika dokázala všetkým účastníkom kurzu "ušiť na mieru" aktivity, ktoré zodpovedali potrebám v našich rôznych pracovných odvetviach. Vážim si ochotu, ústretovosť a promptnosť s akou reagovala na naše požiadavky. Poskytla nám aktuálne informácie podložené praktickými skúsenosťami. Jej rady budem využívať v budúcnosti pri riešení problémových situácii v mojej praxi.
Monikaúčastníčka tréningu Kariérny poradca 21.0
Vraví sa, že raz zažiť lepšie ako stokrát počuť. V prípade kariérneho poradenstva u mňa platilo naplno. Z chaosu v hlave sa mi s Erikinou pomocou opäť podarilo získať potrebný nadhľad. Zorientovala som sa v tom, ako sa mi vplyvom veku, skúseností a aj rodiny zmenili hodnoty a to mi nesmierne uľahčilo rozhodovanie v ďalšom kariérnom smerovaní. Oceňujem, že poradenstvo nebolo len o uprataní emócií a hodnôt, ale aj o konkrétnych nástrojoch, ktoré som nepoznala, a ktoré mi v ďalšom rozvoji kariéry veľmi pomohli. Okrem toho oceňujem, že celé poradenstvo sa nieslo v pozitívnom,ale nie premotivovanom duchu, čo mi pomohlo odstrániť mnohé, zbytočne brzdiace obavy. Takže ak máte kus slušnej kariéry za sebou, no cítite, že potrebujete zmeniť či upraviť smer, vrelo odporúčam. Výsledky prišli prekvapujúco rýchlo :).
Stankaindividuálne kariérne poradenstvo
Trening Karierny poradca urcite odporucam kazdemu, kto chce ziskat informacie a vhlad do problematiky karierneho poradenstva. Pocas treningu sme sa naucili ako pracovat s klientom a ake techniky pouzit k jeho vlastnemu sebapoznaniu. Struktura hodin ako aj prakticke ukazky a konkretne priklady boli pre mna velkym prinosom. Chcela by som tiez ocenit pristup lektorky, ktora nam ukazala moznosti ako rozvijat svoju vlastnu kariernu cestu.
Kristínaúčastníčka tréningu Kariérny poradca 21.0
Ako hrdá absolventka vzdelávania Kariérny poradca 21.0 som mala tú česť pod vedením skúsenej lektorky absolvovať zážitkové, aktívne a dynamické vzdelávanie. Svojou atraktivitou a inšpiratívnym prístupom som si zažila, aké je to byť účastný kariérového poradenstva, z ktorého si odnášam veľa skúseností aj vedomostí. Osvojené zručnosti rada a úspešne aplikujem v praxi. Získala som nové zručnosti, ktoré využívam pri samotnej realizácii programov so študentmi v základných aj stredných školách. Srdečne doporučujem. Želám Erike veľa spokojných klientov, zaujímavých absolventov kurzov a zvedavých nasledovateľov. Ďakujem za možnosť učiť sa a aj za vedenie. Určite sa ešte ozvem a budem s láskou šíriť dobré meno vzdelávania Kariérny poradca 21.0.
Katka, účastníčka tréningu Kariérny poradca 21.0
S Erikou Hudecovou som absolvovala kariérne poradenstvo a sériu workshopov „Naštartuj sa za 5 dní“. Odporúčam oboje, pri individuálnom poradenstve sa mi lektorka Erika venovala veľmi intenzívne a vedela aj objektívne povzbudiť, čo je pri neistote z doterajšieho zamestnania jeden z dôležitých faktorov. Pri workshopoch som ako výhodu vnímala to, že sme boli viacerí účastníci a vedeli sme si navzájom vymeniť skúsenosti a inšpirovať sa. Workshopy boli počas 5 dní zostavené tak, aby sme si zadefinovali vlastné hodnoty, talenty a kľúčové vlastnosti, ktoré napomôžu pri hľadaní svojho „dreamjob“, zároveň sme sa venovali i využitiu doterajších pracovných skúseností v prípadnej novej práci. Erika nám dala viacero zaujímavých tipov pri výbere profesie a hľadaní práce. Pôsobí na mňa ako veľmi rozhľadená profesionálka v oblasti kariérneho poradenstva, má vynikajúci prehľad v profesiách, takže vie kvalitne nasmerovať a taktiež oceňujem jej ľudský prístup. Vie odhadnúť človeka aj po psychologickej stránke, a tým aj poradiť, aká profesijná oblasť je pre vás najvhodnejšia. Konzultácie s ňou rozhodne odporúčam všetkým, ktorí si nie sú istí svojím doterajším zamestnaním, rozmýšľajú o zmene a pod., tak ako ja, keďže som typ človeka, ktorého zaujíma viacero oblastí a zvažuje, ktorou cestou sa má vybrať. A preto som veľmi vďačná, že sa mi podarilo na mojom rozbúrenom mori rôznych profesií natrafiť na maják, Eriku. 😊
Janka, účastníčka série workshopov "Naštartuj sa za 5 dní"
Tréning Kariérny poradca pod vedením Eriky Hudecovej môžem len odporučiť. Erika je skúsená lektorka s veľmi dobrými facilitačnými zručnosťami. Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, Erika nás veľmi zrozumiteľne a zaujímavo sprevádzala pri poznávaní podstaty kariérneho poradenstva. Okrem teoretických informácií sme sa venovali aj množstvu techník, ktoré sme si vyskúšali sami na sebe, vďaka čomu sme získali jedinečnú skúsenosť, ktorá nám bude veľmi nápomocná pri našej ďalšej praxi. Kurz je vhodný ako pre tých, ktorí s kariérnym poradenstvom ešte len začínajú, tak aj pre tých, ktorí už nejaké skúsenosti majú.
Milošúčastník tréningu Kariérny poradca 21.0
#IamRemarkable workshop som absolvovala s radosťou nakoľko vnímam potrebu vedieť sa “efektívne pochváliť” ako dôležitú schopnosť dnešných dní. Aj vo svojej práci v HR sektore si denne uvedomujem, aké je ťažké pre ľudí vedieť sa pochváliť a “predať” svoje dosiahnuté úspechy. Ak ste príliš skromní a potrebujete sa pozrieť na svoje zásluhy z iného uhla pohľadu, tento workshop Vám v tom jednoznačne pomôže. Vrelo odporúčam.
Veronika Šarinová Labidi
"Kurz Kariérne poradenstvo pod vedením Eriky Hudecovej bol pre mňa obohacujúci a inšpirujúci. Veľmi oceňujem nielen logickú štruktúru samotného kurzu, ale najmä množstvo zážitkových aktivít, ktoré sa zapísali do môjho srdca. Počas kurzu som spoznala samu seba o čosi viac a vyjasnila si, čo v živote chcem robiť. Kurz odporúčam naozaj všetkým, ktorí pociťujú akúkoľvek nespokojnosť so svojim pracovným životom a ešte sa neodhodlali k zmene, ale rovnako aj všetkým, ktorí rozmýšľajú nad dráhou kariérneho poradcu. Je to kurz, kde dostane účastník príležitosť zastaviť sa, pozrieť sa na to ako žije a stanoviť si, ako žiť chce. Kariérne poradenstvo v Erikinom profesionálnom podaní mi dalo naozaj zmysel. Ďakujem za úžasný zážitok."
Denisaúčastníčka kurzu Kariérne poradenstvo
Absolvovala som online kurz Karierne poradenstvo s poradkynou, lektorkou, kouckou Erikou Hudecovou. Tento kurz sa mi velmi hodil, lebo sa rozhodujem o dalsom kariernom smerovani, ale aj praca karierneho poradcu je pre mna velmi inspirativna. Tento 5 dnovy kurz mi dal vela noveho poznania o svete prace, o procese a metodach karierneho poradenstva a este viac o sebapoznani. Erika nas naucila mnoho technik a nastrojov na sebapoznanie, ktore sme si odskusali aj na sebe. A vysledky z toho boli uzasne, posuvajuce nas dopredu a hlbsie k jasnejsim cielom pre pracovny, ale aj osobny rozvoj. Chcem sa podakovat Erike, ktora viedla tento kurz, za jej odbornost, pripravenost, dobru organizaciu, uvolnenu atmosferu, za mnoho poznatkov. Tento kurz urcite odporucim aj dalsim 😊!
Kvetkaúčastníčka tréningu Kariérne poradenstvo
Dakujem za bezpečné a dôverné prostredie, kde som mohla byť sama sebou a bez obáv vysloviť svoje názory. A asi navždy mi zostane v hlave veta, aby som sa dopredu neospravedlňovala za niečo, čo som vytvorila a proste to len zobrať a odprezentovať. A tiež, že nie sú slabé stranky, len tie silné, ktoré treba použiť na tom správnom mieste. Ďakujem Erika 🙂
Annaabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Absolvovala som akreditovaný kurz Kariérneho poradenstva pod vedením Ing. Eriky Hudecovej. Som veľmi spokojná s priebehom tohto kurzu. Vzhľadom k tomu, že kurz bol zložený z teoretickej aj z praktickej časti, nebol nudný. Ba naopak, teoretické informácie mi pekne zapadli do praktickej časti, keďže mám rada súvislosti (čo s čím súvisí a prečo). Rôzne aktivity na sebapoznanie boli veľmi zaujímavé a hravé, použiteľné aj pre rôzne vekové kategórie. Veľa vecí som o sebe vedela, no napriek týmto aktivitám som si celkom dosť vecí ešte zvedomila, čo je veľké plus tohto kurzu. Erika ako lektorka - školiteľka bola veľmi príjemná a profesionálna a vedela odpovedať na všetky možné zvedavé otázky z praxe. Som vďačná za tento kurz, pretože mi dal ďalší nástroj pri mojej práci s klientmi.
Janaabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Erika je veľmi pozitívna, motivujúca a inšpiratívna lektorka. Dostali sme veľa praktických poznatkov, tipy a rady ako pracovať s klientmi. Odporúčam.
Bibianaabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Mne sa páčil aktívny prístup pri zachovaní individuálneho prístupu k pohľadom účastníčok. Ty si úplne prekonala akoby pomyselnú bariéru online priestoru. Napriek širokej téme a načatiu rôznych tém sa Ti výborne podarilo udržať smer a jednotnosť kurzu. Feedback priamo pri aktivitách na konkrétnu účastníčku je veľmi užitočný a hlavne poukázanie na detaily, ktoré by sa dali vylepšiť. Ďakujem a želám všetko dobré, nech sa darí.
Janaúčastníčka kurzu Kariérne poradenstvo
Kurz Karierne poradenstvo bol plny energie a napadov, praktických zrucností, aj teoretických vedomostí, ktoré sa perfektne dajú pretaviť do praxe, ale aj do osobného života. Erika je skutocne expert vo svojom odbore, prijemná, empatická a k tomu aj sympaticka osoba 🙂 Dakujem
Mariannaabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Erika nás previedla päťdňovým kurzom, na ktorého konci nám bolo ľúto, že končí. Jej dynamika, úsmev, pozitívna energia nás oslňovala cez obrazovky celý čas. Som jej vďačná za všetko, čo nás naučila a ako nás to naučila.
Petraabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Erika, ďakujem pekne za možnosť vzdelávať sa zážitkovou formou v online priestore. Páči sa mi tvoje vedenie kurzu, individuálny prístup, pozitívna nálada, veľa inšpirácií. Kurz splnil moje očakávania a teším sa na ďalšie stretnutie ak bude možnosť osobné. Sme v kontakte ako TÍM.
Miriamabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Som vďačná Erike za kus seba, ktorý odovzdala na školení a za perfektnú atmosféru, ktorú dokázala vytvoriť v online prostredí. Ani by ma nenapadlo, že školenie môže byť realizované takto úžasne a prakticky! Ďakujem za tvoju podporu a podporu všetkých účastníčok. Držím vám všetkým palce na vašej životnej dráhe.
Kristínaabsolventka kurzu Kariérne poradenstvo
Slovami vyjadrit moju vdacnost Erike Hudecovej (kariernej poradkyne) je malo a preto by som rad napisal recenziu a aj takymto sposobom zdielal svoju skusenost po absolvovani kurzu karierneho poradenstva. Prechadzal som obdobim, kedy som vobec nevedel, aky krok by som mal urobit, akym smerom sa vybrat, aby som sa dostal z mojej dlhodobej stagnacie. Na kolko kazdodenne rozmyslanie, mi moj stav iba zhorsovalo, bola mi naskytnuta prilezitost absolvovat tento kurz. Od mojho prveho poradenstva ubehlo, uz skoro 10 mesiacov. Za ten cas sa v mojom zivote udialo mnoho zmien. Nenasiel som svoje vysnivane povolanie, ani som sa nestal milionarom. Ujasnil som si v hlave ale vela veci, a karierne, vztahovo, ludsky a celkovo v zivote som neskutocne pokrocil. Mojim prvym krokom bolo prave karierne poradenstvo, som neskutocne vdacny za tuto prilezitost a na ceste za svojimi snami, budem vzdy spominat co mi pomohlo nakopnut sameho seba. Karierne poradenstvo mi posluzilo ako zrkadlo: myslienky, napady, ciele...toto vsetko vyslo napovrch pocas mojho kurzu. Myslim si, ze vsetci vieme co chceme, malokedy vsak tomu venujeme pozornost. Karierne poradenstvo mi pomohlo naucit sa pocuvat sameho seba. Rad by som tento kurz odporucil pre vsetkych ktori sa nachadzaju v bode, kedy nevedia co dalej. Ak by ste chceli vediet viac o mojej skusenosti s poradenstvom, rad sa o ne podelim, kludne ma kontaktujte.
Jakub Aschenbrier
Na kurz Kariérové poradenstvo som sa prihlásila takpovediac intuitívne. Hoci som mala stabilné pracovné miesto, ktoré mi zaručovalo pevný príjem aj na nasledujúce desaťročia, cítila som, že mi niečo chýba, že ma ťahá niekam, kde budem môcť realizovať moju tvorivosť, nápady, energiu... skrátka: využiť svoj potenciál. Štruktúra, obsahová náplň a úžasná lektorka kurzu mi ujasnila systém mojich hodnôt a životných postojov, ukázala možnosti sebarozvoja a sebauplatnenia. Odkryla mi čaro poradenského a lektorského povolania, ktoré môže pomáhať ľuďom žiť šťastnejší a spokojnejší život - pracovný i súkromný. To, že im ukazujem ich možnosti a nové cesty, ma napĺňa pocitom vnútornej spokojnosti a hrdosti. S údivom sa obzerám späť, ako sa zmenil môj život za uplynulých 10 mesiacov - noví ľudia, nové miesta, nové skúsenosti...a stále cítim rovnaký zápal a nadšenie, ako minulé leto v auguste, keď som získala certifikát z kurzu. Som za ľudí ako je Erika Hudecová vďačná - a kto ešte váha, či sa prihlásiť na niektorý z kurzov, tomu odkazujem slová B.Polívku: "Není čas strácet čas!"
Renatkaúčastníčka kurzu "Kariérové poradenstvo"
Kurz Kariérne poradenstvo mi priniesol teoretické poznatky, ale najmä ako ich prakticky využiť pri sprevádzaní klienta a jeho kariérnom smerovaní... rozhodovaní v jeho ceste. Kurz ide cez sebapoznanie, čo je najlepšia metóda na to, aby poradca mohol s klientom potom pracovať. Aj mne osobne kurz pomohol spoznať seba lepšie a uvedomiť si svoje ďalšie smerovanie. Lektorka Erika veľmi pekne reflektovala očakávania a potreby skupiny, čo sa odrazilo aj na veľmi podpornej atmosfére v skupine. Odporučila by som kurz každému, kto pracuje v pomáhajúcej profesii alebo s ľuďmi.
Dianaúčastníčka kurz Kariérne poradenstvo Bratislava
Kariérne poradenstvo som vyhľadala v čase, kedy som bola dosť zmätená a zúfalá. Vedela som, že sa potrebujem pohnúť, ale netušila akým smerom. Stretnutia mi pomohli lepšie pochopiť niektoré črty vlastnej osobnosti v kontexte s tým, čo robím a čo by som robiť mohla. Tiež mi pomohlo znovu objaviť a spojiť sa s vlastnými vnútornými vášňami, s tým, čo ma baví a napĺňa, ale po rokoch strávených v klasickom kancelárskom prostredí som na to nejak zabudla. Poradenstvo bolo pre mňa pomocnou rukou na vykročenie po ďalšej kariérnej ceste. Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že stagnujú, potrebujú zmenu, ale nevedia možno akým smerom sa vydať ďalej.
Vladka
Kurz Kariérne poradenstvo splnil moje očakávania. Pridanou hodnotou bol pre mňa tým, že mi doplnil nástroje, ktoré už využívam vo svojej praxi. Oceňujem spôsob vedenia kurzu, ktorý bol zameraný viac prakticky, kde sme si jednotlivé nástroje mohli sami vyskúšať a zažiť ich. Ďalším veľkým prínosom bolo praktické zdieľanie svojich skúseností lektorky Eriky aj z „business sveta“ v ktorom sa aj ja pohybujem. Tento kurz odporúčam konzultantom, ktorí sa zaoberajú kariérnym poradenstvom, ale napríklad aj poradcom na školách, pretože si myslím, že je nesmierne dôležité, aby si žiaci a študenti uvedomili svoje silné stránky a potenciál v rannom veku.
Zuzana
Prečo odporúčam kurz Kariérne poradenstvo? Zažiješ si to, čo prežili a získali účastníci pred tebou. Overíš si, že ich vyjadrenia v superlatívoch sú pravdivé. Získaš "kufor" do praxe (aktivity, nápady, prístupy, vedomosti), zažiješ nádherné dni v tvorivej atmosfére a verím, že budeš mať to šťastie a tvojou lektorkou bude Erika - veľký inšpirátor, ktorá plným priehrštím rozdáva svoje skúsenosti. Dni na kurze boli Krajina Zázračno.
Odporúčam kurz Kariérové poradenstvo. Čaká vás: - komplexný pohľad na kariérové poradenstvo, - vyváženosť teórie a aktivít, - vysoká miera praktického využitia vo svojej práci so žiakom/klientom, - profesionálny prístup, vysoká úroveň odbornosti, - dodržaná obsahová aj časová štruktúra, - príjemná uvoľnená atmosféra, - lektorka - autentická, vtipná, odborná, asertívna (celé vzdelávanie držala pevne v rukách), veľmi dobre pripravená, dostatočne zásobená aktivitami. Lektorka = pre mňa osobne hlavný dôvod, prečo som so vzdelávaním spokojný, výborná práca, si inšpiráciou, Erika!
Ďakujem kariérnej poradkyni a koučke Ing. Erike Hudecovej z akreditovaného kurzu "Kariérne poradenstvo", ktoré sa konalo v BB za nové informácie a pohľad na poradenstvo ako také. Naučila som sa hľadať nový postoj k problémom, k životu, k porozumeniu seba samej, k učeniu sa nových vecí, k vnútornej kvalite človeka. Naozaj platí "Zmeň svoj postoj, zmeníš svoj život". Pani Erika mi ho zmenila, pootvorila mi dvere a je na mne, ako ma to posunie ďalej. Kiež by bolo viacej takých ľudí, ako je pani Erika.
Hanaúčastníčka kurzu "Kariérne poradenstvo"
Ďakujem za možnosť absolvovať kurz Kariérového poradenstva, ktorý mi poskytol nový náhľad na príležitosti a možnosti, ktoré by som mohla využiť. Vďaka patrí najmä výbornej lektorke Erike Hudecovej za erudovanosť, skúsenosti a vysokú úroveň vedomostí a zručností, ktoré si sa nám snažila v obmedzenom čase odovzdať. Dobrá nálada, uvoľnenosť, v duchu ktorých sa tieto dni niesli bola zásluha najmä ľudského, ale aj profesionálneho prístupu lektorky. Naozaj, tento kurz je originálny a mimoriadny prínos lektorky mi už teraz prináša nový náhľad a chuť posunúť sa ďalej. Kurz bol vedený po stránke teoretickej aj zážitkovej veľmi príťažlivo, ale zároveň odborne. Ďakujem :-).
Som skutočne rada, že som stretla práve Eriku Hudecovú ako kariérnu poradkyňu, nakoľko v čase, v ktorom som ju stretla, som veľmi potrebovala poradiť a pomôcť pri hľadaní a výbere práce. Keďže som mala viac problémov a to zdravotných partnerských a s financiami a prácou, ani neviem ako som sa zdôverila, čo všetko ma trápi. Napriek celkovému množstvu, ona to vedela veľmi schopne a efektívne uchopiť a na základe stretnutí s ňou sme začali riešiť problém po probléme. Napriek tomu, že na začiatku som sa cítila veľmi unavená, vyčerpaná, bez energie a možnosti riešenia, všetko sa zmenilo akoby čarovným prútikom. Keďže viem, že všetko so všetkým súvisí teraz viem, že som spravila veľmi dobré rozhodnutie, keď som sa zverila do rúk. P. Hudecovej, nakoľko pozná a vie efektívne skĺbiť techniky a pomôcky a pomoc na to, aby klientovi bola poskytnutá v čo najširšom možnom rámci a podľa jeho potrieb požiadaviek a jej možností a schopností. Preto by som jej úprimne a z celého srdca chcela poďakovať za podporu, ochotu, spôsob vedenia ako aj za pomoc.
Alena H.Projektová manažérka
Erika mi veľmi pomohla s mojou dcérkou, ktorá si roky nedokázala nájsť žiadnu prácu, ktorú by vládala robiť dlhšie ako pár dní. Väčšinou už pri pohovore sa našiel niekto iný, koho prijali radšej ako ju. Má síce nadpriemerné IQ, ale chýbalo jej plno iných vecí dôležitých pre život, takže nemá ukončenú žiadnu VŠ a nevedela ani získať pracovné návyky a zručnosti. Nevedeli sme si predstaviť, akú prácu a kde hľadať. Toto je už minulosť. Pozvali ju na pohovor, prešla 2 kolovým prijímaním úspešne, urobila skúšky z finančníctva v NBS a teraz pracuje. Nevieme ako sa jej bude dariť v budúcnosti, ale hlavne vieme, že vie byť aj úspešná a možno sa začne raz aj usmievať a vylepší sa jej sebavedomie a odolnosť. Som Ti za to, Erika, veľmi vďačná a pokladám to za zázrak :-).
Alenka G.
Kurz Kariérové poradenstvo predčil moje očakávania. Prakticky využiteľné metódy, vedené nenásilnou formou skvelou Erikou Hudecovou, skrz aktivity, zážitok a humor. Spoznáte svoje kvality, dodáte si pocit sebavedomia, pomenujete si veci, ktoré ste doteraz len prežívali, ale nevedeli pomenovať. Obzvlášť ma oslovila práca s rôznymi typmi kariet, tímová spolupráca, prepojiteľnosť s mojim súčasných zamestnaním. Určite odporúčam všetkým, ktorí sa chcú naučiť viesť a sprevádzať, nie vnášať vlastné konštrukty do vzťahu poradca - klient.
Andreaúčastníčka kurzu Kariérové poradenstvo s ALKP Košice
Kurz Kariérové poradenstvo s lektorkou Erikou Hudecovou ODPORÚČAM: - výborná voľba k práci a praxe psychológa (nielen v poradni) - výborná voľba, keď sa chce človek viac spoznať, - výborná voľba, keď neviem kde a kam v mojom profesijnom smerovaní, - výborná voľba, keď na sebe vyskúšam všetko, čo potom chcem priniesť klientom, - MNE OSOBNE - oceňujem prepájanie rôznych oblastí života klienta - on sám, prostredie, ponuky, - ! veľký prínos pre mňa ako účastníka a pre budúcich klientov, - veľmi dobre premyslené (čo a čím chcem u klienta dosiahnuť) - ! pomoc klientom ! a možnosť zmeny a posunu vpred.
Ľubkaúčastníčka kurzu Kariérové poradenstvo Košice
Skvelých 6 dní v kreatívnej atmosfére! Ďakujem za všetky nové vedomosti a praktické cvičenia. Erika priniesla do kurzu veľa skúseností z praxe a štrukturovane nás previedla témou kariérne poradenstvo. Odnášam si balíček, ktorý určite použijem v mojej ďalšej kariére ako aj v každodennej praxi. Heslovite: zábava, užitočnosť, networking, inšpirujúci ľudia, príjemné prostredie. ĎAKUJEM!
Silviaúčastníčka kurzu Kariérne poradenstvo Bratislava
Odporúčam vzdelávaciu aktivitu "Kariérové poradenstvo" všetkým, ktorí sa chcú naučiť niečo nové a aj tým, ktorí si chcú rozšíriť svoje kompetencie. Školenie prebiehalo vo veľmi príjemnej atmosfére so skvelými ľuďmi. Kvalitu školenia hodnotím ako vysoko profesionálne. Ak by som mala absolvovať ďalšie vzdelávanie, priala by som si ako lektorku Eriku :).
Som veľmi vďačná, že sa mi po 6. rokoch, od kedy pôsobím na pozícii výchovnej poradkyne, podarilo absolvovať školenie, v ktorom bola správne vyvážená teória i prax v oblasti kariérneho poradenstva. Erika bola veľmi milá, profesionálna, inšpiratívna. Naozaj človek na správnom mieste. Som rada, že som si počkala na takýto typ vzdelávania. Stretla som tu fajn ľudí a už teraz si kladiem otázku: Čo absolvujem najbližšie... S istotou viem povedať, že vďaka tomuto vzdelávaniu budem vedieť ešte zodpovednejšie pristupovať pri výbere všetkých budúcich školení, pretože teraz poznám svoj cieľ, viem kam smerujem, aký život chcem žiť... Toto školenie malo veľmi vysokú úroveň vo všetkých smeroch, profesionálny a ľudský prístup Eriky nevynímajúc. Ďakujem veľmi pekne.
Naozaj odporúčam školenie Kariérové poradenstvo, pretože tu bola krásne zosúladená teória s praxou. Moje očakávania boli naplnené - množstvo nových aktivít využiteľných v praxi. Dokonca toto školenie malo aj pridanú hodnotu v podobe nazretia do vnútra, do hĺbky účastníka a hľadanie silných, pozitívnych stránok - bolo to veľmi príjemné. Erika bola dostatočne akčná, vedela zaujať nielen výberom aktivít, ale aj vlastnými skúsenosťami z praxe. Ďakujem veľmi pekne za všetko.
Kurz Kariérne poradenstvo, ktorý som absolvovala v Banskej Bystrici a ktorý viedla p. Erika Hudecová, bol jedným z tých, ktorý mi dal veľmi veľa. Odbornosť, nadhľad a elán, ktorý vlievala do každého dňa nás naplnili znalosťami a odhodlaním urobiť tie kroky, ktoré chceme. Vedieť kariérne rásť a poradiť iným je veľká výhoda a dnes aj potreba. Jej skúsenosti, humor a sebavedomie si vysoko cením a ďakujem zaň!
Oľga
Čo mi prinieslo školenie Kariérové poradenstvo? Nové vedomosti mi boli ukázané ako sa má robiť kariérne poradenstvo. Stretnutia boli plné inšpirácií, ktoré boli podávané na vysokej profesionálnej úrovni, teória bola prepojená s praxou spojená s humorom a zábavou. Erika je príjemná s profesionálnym a ľudským prístupom, je plná energie a podnetov. Čas, ktorý som tu strávila bol pre mňa oddychom v príjemnej atmosfére a super ľuďmi.
Kurz "Kariérne poradenstvo" je produktívny a zmysluplný pre ľudí pomáhajúcich profesií. Mali by ho povinne absolvovať tieto povolania, ktoré majú na starosti rôzne cieľové skupiny. Erika, tebe ďakujem za tvoje know-how, je málo profesionálov, ktorí to odovzdajú a dúfajú, že budú to robiť aspoň tak dobre, ako TY. Naozaj veľká vďaka :-).
Kurz Kariérové poradenstvo by som určite odporúčala každému výchovnému poradcovi. Získa nový pohľad na roľu výchovného poradcu, množstvo skúseností, praktickým materiálov, teoretických a praktických zručností a taktiež sa porozpráva s ľuďmi, ktorí riešia to isté alebo podobné, čo my všetci v práci. Bola tu super atmosféra, úžasná lektorka Erika, pohoda a chuť pracovať na sebe. Ďakujem 🙂
Školenie Kariérové poradenstvo odporúčam, keďže táto pozícia je v školstve nová... Doporučujem ostatným kolegom, aby neváhali, lebo toto školenie bolo vďaka lektorke Erike na profesijnej úrovní výborné, malo postupný a dynamický charakter, otvorilo mi iný pohľad (konkrétnejší) na pozíciu kariérový poradca, nadobudla som nové zručnosti, získala som nové aktivity, dotazníky, ktoré môžem použiť v praxi.
Kurz Kariérové poradenstvo určite odporúčam všetkým. 5 dní ubehlo ako voda a okrem teoretických informácií som sa zoznámila aj s množstvom praktických aktivít, vďaka ktorým sa stane kariérové poradenstvo zážitkom aj pre žiakov. Oceňujem aj profesionalitu, odbornosť a ľudský prístup lektorky Eriky.
Musím vyjadriť veľkú spokojnosť s lektorkou :). Nové informácie sú prepojené s praktickými činnosťami. Dlho som nezažila také fajn vzdelávanie.
Odporúčam kurz Kariérové poradenstvo, pretože som sa dozvedela veľa nových aktivít, ktoré sú uplatniteľné nielen pri poradenstve, ale aj v iných predmetoch (ETV, OBN). Získala som nové informácie, ako robiť KP a ako pristupovať k žiakom. Super profesionálny prístup lektorky Eriky. Vzdelávanie prebiehalo v príjemnej atmosfére, bolo prínosom aj pre mňa osobne.
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo v nájdení samej seba. Na križovatke, na ktorej som sa ocitla som našla po sedení svoj cieľ.“
Ivana P.účastníčka JOB EXPO Nitra
Čo mi prinieslo dnešné stretnutie? Ubezpečila som sa, že smer, ktorým sa chcem poberať asi nie je pre mňa ten správny. Pre moju vnútornú spokojnosť musím robiť zamestnanie, ktoré ma bude napĺňať a pani poradkyňa mi veľmi pomohla a poradila akým smerom sa mám poberať. Ďakujem.
Michaela K.účastníčka JOB EXPO Nitra
„S poradenstvom som bol úplne spokojný. Prinieslo mi to dobré nápady ako sa uplatniť na trhu práce aj na základne hodnôt človeka. Poradenstvo bolo užitočné aj z praktického hľadiska, napr. ako pripraviť životopis a motivačný list pre zamestnávateľa.“
Tivadarúčastník JOB EXPO Nitra
Pani Erika Hudecová bola veľmi ústretová, príjemná a ukázala mi dôležitosť hodnôt v mojom živote. Veľmi pekne ďakujem.
Miroslava K.účastníčka JOB EXPO Nitra
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo a cítim, že mám novú víziu do budúcnosti a nové možnosti. Ďakujem pani poradkyni Erike Hudecovej za pomoc a nové nápady, možnosti a hlavne veľkú pomoc v rozhodovaní o povolaní.“
Alexandra L.účastníčka JOB EXPO Nitra
Ďakujem za citlivý prístup a výborné rady ako postupovať pri voľbe povolania a dosiahnuť svoj cieľ a poslanie.
Alena K.účastníčka JOB EXPO Nitra
Kurz "Kariérové poradenstvo" mi pomohol zmeniť nielen pohľad na pracovný život, ale aj na osobný život. Získala som nové informácie a pohľad na tímovú prácu. Dodal mi sebavedomie, ale hlavne sebapoznanie, ktoré som predtým nevnímala. Ďakujem za prežité chvíle a verím, že aj manžel bude rád :-).
Kurz "Kariérové poradenstvo" určite odporúčam. 5 dní stretnutí ubehlo ako voda. Okrem teoretických informácií so sa zoznámila aj s množstvom praktických aktivít, vďaka ktorým sa stane kariérové poradenstvo zážitkom aj pre žiakov. Oceňujem aj profesionalitu, odbornosť a ľudský prístup lektorky Eriky.
Naozaj odporúčam školenie "Kariérne poradenstvo", pretože tu bola krásne zosúladená teória s praxou. Moje očakávania boli naplnené - množstvo nových aktivít využiteľných v praxi. Dokonca toto školenie malo aj pridanú hodnotu v podobe nazretia do vnútra, hĺbky účastníka a hľadanie silných, pozitívnych stránok - bolo veľmi príjemné. Lektorka Erika bola dostatočne akčná, vedela zaujať nielen výberom aktivít, ale aj vlastnými skúsenosťami z praxe. Ďakujem veľmi pekne za všetko.
Renáta
Po absolvovaní viacerých vzdelávaní viem plne na 100% odporučiť vzdelávanie s Erikou. Aktívne, múdre, využiteľné, použiteľné v praxi a každú chvíľu s úsmevom a s množstvom nevyčerpateľných otázok na možnosti, ktoré sú prínosom v mojej práci. Ak máte záujem získať vedomosť spojenú s realitou vychádzajúcou z reality a aplikovateľnú v realite, tak určite vzdelávanie Kariérne poradenstvo. Ďakujem :-).
Kurz Kariérne poradenstvo mi priniesol množstvo nových techník pri práci so žiakmi. Veľmi pozitívne hodnotím lektorku Eriku, ktorá mi ukázala, aké sú možnosti práce s klientom. Kurz mi poskytol možnosť si veľa aktivít vyskúšať aj na vlastnej koži zážitkovou formou.
Ďakujem za kurz Kariérové poradenstvo. Musím priznať, že som nečakala, že to bude také super... klobúk dole pred lektorkou Erikou. Bola skvelá, zaujímavá, zážitková, aktívna a mi s ňou celá skupina. Dozvedela som sa veľa potrebných informácií, nápadov, teoretických poznatkov a hlavne výborné aktivity, ktoré využijem. 🙂
Mini workshop vo Vysokých Tatrách pre všetky "spokojné ženy". Táto dáma so svojím tímom MILUJE TO ČO ROBÍ, a robí to čo miluje. Netreba slov. Treba to za zažiť. Dávam pani Erike 10 bodov 🙂 a prajem, nech posvieti ešte veľa ľudom, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch :-).
Martinkaúčastníčka workshopu Recept na život, Poprad
Som veľmi rada, že som absolvovala kurz kariérového poradenstva pod vedením Eriky Hudecovej a stretla ju. Presne to malo prísť v mojom živote. Aj dnes som pomohla zasa ja iným, vďaka vedomostiam, informáciám a praktickým zručnostiam, ktoré som získala na kurze s Erikou. Pomohla som mladým ľuďom uvedomiť si, akí sú jedineční. Ich reakcia mi stačila, keď mi povedali, že sa im to páčilo, že sa mohli nad sebou zamyslieť a že sa ešte s nikým takto nerozprávali. A mňa presne toto napĺňa: pozitívne ovplyvniť osoby, ktoré stretnem v mojom živote. Veľké ďakujem.
Stankaúčastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz "Kariérny poradca" dal v mojom živote čiarku tam, kde som si myslela, že už je dávno bodka :-). Nasmeroval moje ďalšie kroky k práci, ku ktorej smerovala moja doterajšia kariéra - hoci som si to sama neuvedomovala. Takže: ĎAKUJEM.
Renátaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Vzdelávanie Kariérny poradca vedené skúsenou kariérnou poradkyňou Erikou Hudecovou odporúčam všetkým, ktorí si uvedomujú, aký je dôležitý holistický prístup v pracovnej oblasti v živote. Kvalitný tréning plný práce na sebe, v príjemnom prostredí a skvelou lektorkou.
Katarínaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Skvelý kurz. Veľmi prakticky zameraný, plný cvičení a ukážok. Kariérne poradenstvo vnímam ako nevyhnutnú súčasť budovania kariéry a rastu v dnešnom svete. Pomáha uvedomiť si hodnoty, skúsenosti, vlastnú odbornosť a vlastnú hodnotu pre seba a aj pre prezentáciu seba na trhu práce. Erika je skvelá lektorka, zábavná, múdra a hlavne veľmi skúsená. 6 dní prebehlo v dynamickej a priateľskej atmosfére. Mám veľa zážitkov a aj AHA momentov z tohto kurzu. Ďakujem za túto možnosť a naozaj je to top skúsenosť.
Ivanaúčastníčka kurzu Kariérne poradenstvo
Odporúčam kurz Kariérne poradenstvo všetkým, ktorí majú záujem sa v tejto sfére vyvíjať, posúvať, ale aj pre zvedavcov, ktorým to môže pomôcť si rozlúsknuť vlastné dilemy. Kurz ma veľmi obohatil, či už po kontextovej stránke, alebo po skupinovej a hlavne lektorka, Erika bola úžasná. Držala moju pozornosť celý deň, tréning mal štruktúru, zážitkové cvičenia boli zábavné a poučné. Je vidieť, že to, čo učí ovláda a je schopná odovzdávať cenné informácie ďalej. Je ľudská, vtipná a vie usmerniť a ukočírovať skupinu. Ďakujem za super 6 dní, ktoré mi dali veľa a pevne dúfam, že ich budem môcť čoskoro využiť.
IvanaSenior recruiter
Kurz "Kariérny poradca" bol vynikajúci, lektorka 200 %, organizácia 200%, kolektív fantastický. Posunulo ma to ďalej, získala som inšpiráciu pre ďalšiu prácu a sebarozvoj. Lepšie ako čítať hodnotenie, je vyskúšať si v realite tento kurz :-).
Evaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Kurz Kariérny poradca odporúčam každému, kto stojí pred nejakým rozhodnutím (či zmeniť zamestnanie alebo funkciu) alebo ho už nenapĺňa jeho pracovný život. Kurz mi dal veľa po profesionálnej a aj osobnej stránke. Vysoko pozitívne hodnotím Eriku Hudecovú ako kariérnu poradkyňu a lektorku :-). Ďakujem.
Zuzanaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Úžasné školenie, perfektná lektorka, skvelá skupina. Praktické školenie, veľa, veľa a veľa cvičení využiteľných v praxi. Zážitkové - veľa sme pracovali, sebapoznávajúce aj poznávajúce proces. Hĺbka, inšpirácie. Najlepší narodeninový darček 🙂 ĎAKUJEM!
Martinaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Moja skúsenosť s kurzom Kariérny poradca je 100% pozitívna. Naučila som sa veľa teoretických aj praktických informácií, získala som cenné materiály, certifikát a úžasné spomienky. Všetko od organizácie, vedenia, lektorky, kolektívu, bolo naozaj na úrovni, ale zároveň pohodové a nenútené. Tento kurz odporúčam všetkým, ktorí chcú kvalitne robiť prácu kariérneho poradcu, ale aj tým, ktorí sa sami hľadajú a potrebujú riešiť svoje ďalšie smerovanie.
Danielaúčastníčka kurzu Kariérny poradca
Kurz Kariérové poradenstvo je na vysokej odbornej úrovni pripravený tak, aby sme vedeli všetky získané vedomosti aplikovať v praxi. Pridaná hodnota kurzu je, že sa účastník sebaspozná. Veľmi kladne hodnotím, odporúčam všetkým kariérnym poradcom, psychológom a pedagógom.
účastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz Kariérové poradenstvo som pred začiatkom brala s veľkou rezervou na základe doterajších školení v danej téme, ktorých som sa zúčastnila. Musím povedať, že som bola veľmi milo prekvapená a nadšená. Kurz bol vedený odborne, zmysluplne a v príjemnej atmosfére. Odnášam si množstvo nápadov, materiálov a veľkú chuť do práce.
Máriaúčastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz zaplnil moje prázdne miesto vo vzdelávaní v tématike Kariérového poradenstva a myslím si, že celkovo aj na trhu, či už sa týka vzdelávania v oblasti školstva a konkrétne témy kariérového poradenstva. Už dávno som tak rozumne a efektívne neinvestovala peniaze, pretože to nie je len vzdelávanie, ale je to hlavne sebarozvoj - ako profesný tak aj osobnostný. Odnášam si veľa praktických informácií i podkladov, uvedomujem si hlbší význam a dôležitosť kariérového poradenstva nie len vo svojej práci ale i vo svojom vlastnom živote. Odnášam si novú chuť, nápady a energiu pre ďalšiu prácu. Prínosom, ktorý som neočakávala, bolo pozitívne prijatie a podpora ako od lektorky, tak aj od každého člena skupiny.
účastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Odporúčam absolvovať kurz Kariérne poradenstvo nie len z toho kariérového hľadiska do práce, ale veľmi mi to pomohlo zamyslieť sa sama nad sebou, poznať lepšie samu seba. Povedala by som, že to bolo 3 v 1: 1. informácie, znalosti, poznatky o praxe kariérového poradenstva, 2. sebapoznávanie, 3. spoznanie nových super ľudí.
účastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz Kariérové poradenstvo odporúčam, priniesol mnoho nových informácií a aktivít, skúseností. Lektorka bola odborníčkou, prednášala pútavo, zaujímavo, celé vzdelávanie sa nieslo najmä v duchu aktivít a praktických cvičení.
účastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Odporúčam kurz Kariérové poradenstvo tým, ktorí sa chcete naučiť aj niečo nové o sebe, prídete na určité veci, ktoré ste možno o sebe predtým nevedeli. Na základe tohto potom budete vedieť nasmerovať aj iných ľudí, ktorí to budú potrebovať.
účastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz Kariérne poradenstvo - živé, zaujímavé, praktické a hlavne prepojené s praxou. Kto príde, nebude sa nudiť a zábavnou formou zažije AHA momenty, ktoré sa mu vryjú pod kožu.
Miraúčastníčka kurzu Kariérne poradenstvo
Absolvovala som veľa školení, vrátane funkčného školenia. Kurz Kariérové poradenstvo je pre mňa jednotkou, najlepším, čo som absolvovala. Pomôže mi to v práci aj v osobnom živote.
Alicaúčastníčka kurzu Kariérové poradenstvo
Kurz Kariérové poradenstvo bol veľmi inšpiratívny. Pre mňa osobne otvoril nové možnosti nie len pre prácu so študentmi, ale aj pri osobnom smerovaní.
účastník kurzu Kariérové poradenstvo
Výborná atmosféra, zaujímavé aktivity. Perfektne prepojené s teóriou. Príjemné vystupovanie lektorky. Určite odporúčam každému tento kurz.
Odporúčam kurz Kariérne poradenstvo pre cenné informácie, ktoré som získala, zorientovanie sa v danej oblasti a množstvo techník, využiteľných v mojej praxi. Páčil sa mi ľudský prístup lektorky a vysoká profesionalita. Cením si zážitkový charakter vzdelávania. Všetky techniky sme mali možnosť odskúšať na sebe pred tým, než ich aplikujeme v praxi. Kurz bol uskutočnený v príjemných priestoroch.
Kurz Kariérové poradenstvo odporúčam každému kariérovému poradcovi, nakoľko na kurze som dostala obrovské množstvo praktických zručností, aktivít, ktoré mi pomôžu v mojej práci. Naša lektorka Erika nám odovzdala obrovské množstvo poznatkov a vysoko oceňujem jej ľudský prístup. Osobne som si aj ja zanalyzovala svoje hodnoty, kvality, zručnosti a potvrdila som si svoje osobné smerovanie v profesionálnom a osobnom živote. Vrelo odporúčam všetkým, ktorí sú vo fáze rozhodovania.
Kurz Kariérne poradenstvo bol pre mňa veľmi hodnotný kurz. Nemusela som si ho robiť kvôli zákonom v školstve, bolo to moje slobodné rozhodnutie kvôli doplneniu vedomostí a zručností. Popravde dalo mi to omnoho viac ako som čakala. Taktiež na sebapoznanie, sebareflexiu a sebavedomie neskutočný prínos. Uvoľnená atmosféra, veľa aktivít a interakcií. 100% spokojnosť :).
Bola som na životnej križovatke, odišla som z dlhodobého zamestnania a nedôverovala si, že projekty, ktoré mám v hlave, dokážem aj pretaviť do praxe. Kurz Kariérne poradenstvo mi ponúkol nástroje na spoznanie seba samej v profesijnej oblasti. Odporúčam všetkým zamestnancom, ktorí cítia, že stratili iskru alebo s nimi skrátka niečo neladí. Zručnosti získané na tomto kurze, by sa mali vyučovať na školách.
Ľubka
Veľmi zaujímavý a obohacujúci kurz, zameraný na metódy sebapoznania, čo veľkou mierou prispieva k získaniu sebadôvery. Svet práce a svet vôbec sa mení veľkou rýchlosťou a je veľmi dobré, že sú tu experti - kariérni poradcovia - ktorí tieto zmeny mapujú, vedia sa v nich zorientovať a nájsť svoje miesto na dnešnom trhu práce.
Na kurze Kariérové poradenstvo som získal balík praktických informácií, metód, ktoré sú využiteľné pre kariérne poradenstvo v mojej práci. Celé vzdelávanie bolo inšpirujúce aj vďaka štýlu lektorky. Bol pútavý a motivujúci, štýl niekoho, kto má pasiu v tom, čo robí.
Kurz prebiehal v príjemnej a uvoľnenej atmosfére. Informácie a aktivity boli podávané v zrozumiteľnej a zaujímavej forme - teoretickej a zážitkovej rovine. Nadobudla som veľa inšpirácií do praxe. Výborná lektorka.