ZMENA KARIÉRY:

3 kroky k novému začiatku

Pripravení na zmenu?

Hľadáte nový smer vo svojej profesionálnej kariére, ale neviete, kde začať?

Pridajte sa k našej webinárovej sérii, ktorá vám ukáže, ako premeniť vaše túžby na realitu.

Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte kontrolu nad svojím životom!

Čo získate?

 • Zistíte, ako identifikovať, kedy je čas ten pravý čas na zmenu kariéry.

Začněte psát zde...

Chcete to zmeniť?

Chcete žiť svoj život a napĺňať svoje sny, alebo chcete celý život napĺňať sny iných? 

 

Ak ste pripravení napĺňať svoje sny a naozaj chcete naštartovať svoj život,

prihláste sa a získajte sériu 3 webinárov "NOVÝ ZAČIATOK"

Séria 3 webinárov vám bude sprístupnená postupne v dňoch 26.9.2023, 27.9.2023 a 28.9.2023 vždy od 19,00 hod. Ak nestihnete prísť včas, webináre budú k dispozícii do 30.9.2023.

Získajte 3 online webináre

NOVÝ ZAČIATOK: Ako zmeniť kariéru a dosiahnuť svoje ciele 

Začíname už za:

Tu sú 3 webináre, ktoré získate za uvádzaciu cenu:

1. DEŇ:

26.9.2023 online od 19,00 hod.

10  znakov, že je

čas na zmenu kariéry

 • Úvod do zvládania zmien v kariére: prečo je zmena dôležitá a ako ju správne načasovať.
 • Ako rozpoznať znaky, že je čas na zmenu: nespokojnosť v práci, nedostatok motivácie, fyzické a emočné vyčerpanie.
 • Interaktívna aktivita: Sebahodnotenie a reflexia (napr. dotazníky na identifikáciu neuspokojených potrieb a záujmov).
 • Q&A segment: Diskusia a odpovede na otázky.

Sprievodca

zmenou kariéry

 • Ste pripravení na zmenu kariéry? 
 • Prieskum možností a plánovanie
 • Explorácia nových kariérnych možností a prvky efektívneho kariérneho plánovania
 •  

2. DEŇ

27.9.2023 online od 19,00 hod.

Ako sa tam dostanem?

3. DEŇ

28.9.2023 online od 19,00 hod.

 • Stratégie na efektívne sieťovanie a budovanie kontaktov v novej oblasti.
  Ako efektívne komunikovať svoju zmenu kariéry v životopise a počas pohovorov.
  Nastavenie krátkodobých a dlhodobých kariérnych cieľov.
  Záverečné rady a motivácia pre účastníkov.
 • Záverečné otázky a odpovede.

Urobte krok, ktorý vám zmení život! 

Koľko je vaša dnešná investícia?

Máme pre vás dobrú správu, dnešná cena pre vás je:

Je naozaj táto 3-dňová séria webinárov len 19,98?

 • Áno. Rozširujeme našu výzvu "Meníme životy žien" a chceme pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Aj mužom.
  Chceme pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Výzvu sme preto rozšírili aj pre mužov. V dnešnej náročnej dobe je dôležité, aby sme si pomáhali. Sme zvedaví, koľkým ľuďom vieme pomôcť v rámci jednej výzvy. Je to za symbolickú cenu, takže vás to stojí len váš čas a vašu energiu, ktorú do toho vložíte. Pripojte sa aj vy a povedzte o tom ďalším. Ak hľadáte darček pre vašich blízkych, vďaka tomuto webináru im zmeníte život.
 • Chceme vám ukázať pridanú hodnotu.
  Na internete nájdete plno zaručených tipov ako nájsť prácu snov. Chceme sa odlíšiť... a urobiť to, čo ostatní nerobia. Dať vám skutočne fungujúci systém za túto symbolickú cenu, pričom jeho hodnota je viac ako 150 EUR.
 • Na 100% sa váš život zmení.
  V rámci 3-dňovej výzvy si prejdeme kľúčové body. Na tom, ako intenzívne budete na sebe pracovať závisí váš úspech. Vieme, že keď si výzvu prejdete, tak budete nadšení. A ak vám to bude dávať zmysel sa rozhodnete stať našimi klienti.
Kariérne poradenstvo som vyhľadala v čase, kedy som bola dosť zmätená a zúfalá. Vedela som, že sa potrebujem pohnúť, ale netušila akým smerom. Stretnutia mi pomohli lepšie pochopiť niektoré črty vlastnej osobnosti v kontexte s tým, čo robím a čo by som robiť mohla. Tiež mi pomohlo znovu objaviť a spojiť sa s vlastnými vnútornými vášňami, s tým, čo ma baví a napĺňa, ale po rokoch strávených v klasickom kancelárskom prostredí som na to nejak zabudla. Poradenstvo bolo pre mňa pomocnou rukou na vykročenie po ďalšej kariérnej ceste. Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že stagnujú, potrebujú zmenu, ale nevedia možno akým smerom sa vydať ďalej.
Vladka
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo v nájdení samej seba. Na križovatke, na ktorej som sa ocitla som našla po sedení svoj cieľ.“
Ivana
Mini workshop vo Vysokých Tatrách pre všetky "spokojné ženy". Táto dáma so svojím tímom MILUJE TO ČO ROBÍ, a robí to čo miluje. Netreba slov. Treba to za zažiť. Dávam pani Erike 10 bodov 🙂 a prajem, nech posvieti ešte veľa ľudom, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch :-).
Martinka
S Erikou Hudecovou som absolvovala kariérne poradenstvo a sériu workshopov „Naštartuj sa za 5 dní“. Odporúčam oboje, pri individuálnom poradenstve sa mi lektorka Erika venovala veľmi intenzívne a vedela aj objektívne povzbudiť, čo je pri neistote z doterajšieho zamestnania jeden z dôležitých faktorov. Pri workshopoch som ako výhodu vnímala to, že sme boli viacerí účastníci a vedeli sme si navzájom vymeniť skúsenosti a inšpirovať sa. Workshopy boli počas 5 dní zostavené tak, aby sme si zadefinovali vlastné hodnoty, talenty a kľúčové vlastnosti, ktoré napomôžu pri hľadaní svojho „dreamjob“, zároveň sme sa venovali i využitiu doterajších pracovných skúseností v prípadnej novej práci. Erika nám dala viacero zaujímavých tipov pri výbere profesie a hľadaní práce. Pôsobí na mňa ako veľmi rozhľadená profesionálka v oblasti kariérneho poradenstva, má vynikajúci prehľad v profesiách, takže vie kvalitne nasmerovať a taktiež oceňujem jej ľudský prístup. Vie odhadnúť človeka aj po psychologickej stránke, a tým aj poradiť, aká profesijná oblasť je pre vás najvhodnejšia. Konzultácie s ňou rozhodne odporúčam všetkým, ktorí si nie sú istí svojím doterajším zamestnaním, rozmýšľajú o zmene a pod., tak ako ja, keďže som typ človeka, ktorého zaujíma viacero oblastí a zvažuje, ktorou cestou sa má vybrať. A preto som veľmi vďačná, že sa mi podarilo na mojom rozbúrenom mori rôznych profesií natrafiť na maják, Eriku. 😊
Janka
Erika mi veľmi pomohla s mojou dcérkou, ktorá si roky nedokázala nájsť žiadnu prácu, ktorú by vládala robiť dlhšie ako pár dní. Väčšinou už pri pohovore sa našiel niekto iný, koho prijali radšej ako ju. Má síce nadpriemerné IQ, ale chýbalo jej plno iných vecí. Nevedeli sme si predstaviť, akú prácu a kde hľadať. Toto je už minulosť. Pozvali ju na pohovor, prešla 2-kolovým prijímaním úspešne, urobila skúšky z finančníctva a teraz pracuje. Nevieme ako sa jej bude dariť v budúcnosti, ale hlavne vieme, že vie byť aj úspešná a možno sa začne raz aj usmievať a vylepší sa jej sebavedomie a odolnosť. Som Ti za to, Erika, veľmi vďačná a pokladám to za zázrak :-).
Alena
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo a cítim, že mám novú víziu do budúcnosti a nové možnosti. Ďakujem pani poradkyni Erike Hudecovej za pomoc a nové nápady, možnosti a hlavne veľkú pomoc v rozhodovaní o povolaní.“
Alexandra
Po absolvovaní viacerých vzdelávaní viem plne na 100% odporučiť vzdelávanie s Erikou. Aktívne, múdre, využiteľné, použiteľné v praxi a každú chvíľu s úsmevom a s množstvom nevyčerpateľných otázok na možnosti, ktoré sú prínosom v mojej práci. Ak máte záujem získať vedomosť spojenú s realitou vychádzajúcou z reality a aplikovateľnú v realite, tak určite neváhajte. Ďakujem :-).
Ivana