Séria 3 webinárov, ktoré vám zmenia život:

NOVÝ ZAČIATOK: Ako zmeniť kariéru a dosiahnuť svoje ciele

Chcete zmeniť prácu, ale neviete, kde začať?

Séria online webinárov vám poskytne všetky potrebné nástroje a vedomosti, ktoré potrebujete pre úspešnú zmenu kariéry.

Zaregistrujte sa ešte dnes a získajte kontrolu nad svojím životom!

PRACUJETE, aby ste ŽILI,
alebo ŽIJETE, aby ste PRACOVALI?

 • V podstate len "chodíte do práce" a snažíte sa nejako vydržať, prežiť, pretože sa musíte predsa nejako uživiť?
 • Ste zavalení prácou a hovoríte si "až raz budem mať chvíľu času, potom..."?

 

 • Práca vás nenapĺňa, chodíte do nej s nechuťou, nevidíte v nej nič zaujímavého, nie ste ochotní v nej urobiť ani o centimeter viac, než musíte a v podstate túto prácu robíte ako nutné zlo?
 • Proste prípad "nie je to nič moc, ale ešte to ujde..."

 

 • Snažíte sa to ešte ustáť, snažíte sa sami pre seba vymyslieť dôvody, prečo ešte nie je ten správny čas zmenu urobiť?
 • Ak vykonávate zamestnanie, v ktorom sa nemôžete naplno realizovať, popierate samých seba a predstierate, že ste niekto iný, odčerpáva vám to silu a energiu. Postupom času prichádza zlá nálada, únava, vyčerpanosť, kríza, choroba, ...

 

Chcete to zmeniť?

Chcete žiť svoj život a napĺňať svoje sny, alebo chcete celý život napĺňať sny iných? 

 

Ak ste pripravení napĺňať svoje sny a naozaj chcete naštartovať svoj život,

prihláste sa a získajte sériu 3 webinárov "NOVÝ ZAČIATOK"

Séria 3 webinárov vám bude sprístupnená postupne v dňoch 26.9.2023, 27.9.2023 a 28.9.2023 vždy od 19,00 hod. Ak nestihnete prísť včas, webináre budú k dispozícii do 30.9.2023.

Získajte 3 online webináre

NOVÝ ZAČIATOK: Ako zmeniť kariéru a dosiahnuť svoje ciele 

Začíname už za:

Tu sú 3 webináre, ktoré získate za uvádzaciu cenu:

1. DEŇ:

26.9.2023 online od 19,00 hod.

Kto som?

 • Úvod do série webinárov a kľúč k úspechu 3xS
 • Identifikácia osobných hodnôt a zručností.
 • Hodnotenie zručností a ich spojenie s možnosťami kariéry. Viete, že sa vaše silné stránky môžu zmeniť na slabé stránky?
 • Analýza osobného poslania a záujmov.
 • Identifikácia a prevencia negatívnych myšlienok, ktoré vám bránia dosiahnuť vaše ciele.

Kam smerujem?

 • Objavovanie je cesta. Kam smerujete? Ako zladiť svoje zručnosti s prácou snov?
 • Zhodnotenie súčasnej pracovnej situácie.
 • Vyhodnotenie trhu práce a možností, ktoré ponúka.
 • Identifikácia príležitostí v oblasti zamestnanosti.
 • Vyhodnotenie súčasných kompetencií a potrebných zručností pre novú kariéru.
 • Praktické tipy pre uchádzačov o zamestnanie.
 • Čo potrebujete vedieť, aby ste sa uplatnili svo svete práce aj v r. 2030?

2. DEŇ

27.9.2023 online od 19,00 hod.

Ako sa tam dostanem?

3. DEŇ

28.9.2023 online od 19,00 hod.

 • Objavovanie je cesta. Kde a ako hľadať?
 • Prečo vám nápad ani sen nezaručí úspech (a akú tajnú prísadu si treba pridať pre váš úspech)...
 • Vypracovanie osobného kariérneho plánu.
 • Praktické tipy pre hľadanie práce.
 • Zručnosti potrebné pre úspešné zvládnutie pohovoru.
 • Záverečné otázky a odpovede.

Urobte krok, ktorý vám zmení život! 

Koľko je vaša dnešná investícia?

Máme pre vás dobrú správu, dnešná cena pre vás je:

Nový začiatok: Ako zmeniť kariéru a dosiahnuť svoje ciele.
8,89 EUR
1 webinár
Chcem si objednať prístup k online webináru:
1. "Kto som?" a chcem získať kľúč k úspechu 3xS.
+ k tomu získať:
Ebook: Objavte svoje hodnoty
Ebook: Zmeň svoj postoj, zmeníš svoj život
Dotazník na sebapoznanie a poznávanie okruhov povolaní vhodných kariérnemu typu človeka.
Nový začiatok: Ako zmeniť kariéru a dosiahnuť svoje ciele.
17,78 EUR
2 webináre
Chcem si objednať prístup k 2 online webinárom:
1. "Kto som?" a chcem získať kľúč k úspechu 3xS.
2. "Kam smerujem?" a zistiť ako vyťažiť zo svojho kariérneho portfólia maximum a pozrieť sa, čo môžem urobiť pre svoje uplatnenie v budúcnosti.
+ k tomu:
Ebook: Objavte svoje hodnoty
Ebook: Zmeň svoj postoj, zmeníš svoj život
Dotazník na sebapoznanie a poznávanie okruhov povolaní vhodných kariérnemu typu človeka.

Je naozaj táto 3-dňová séria webinárov len 19,98?

 • Áno. Rozširujeme našu výzvu "Meníme životy žien" a chceme pomôcť všetkým, ktorí to potrebujú. Aj mužom.
  Chceme pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Výzvu sme preto rozšírili aj pre mužov. V dnešnej náročnej dobe je dôležité, aby sme si pomáhali. Sme zvedaví, koľkým ľuďom vieme pomôcť v rámci jednej výzvy. Je to za symbolickú cenu, takže vás to stojí len váš čas a vašu energiu, ktorú do toho vložíte. Pripojte sa aj vy a povedzte o tom ďalším. Ak hľadáte darček pre vašich blízkych, vďaka tomuto webináru im zmeníte život.
 • Chceme vám ukázať pridanú hodnotu.
  Na internete nájdete plno zaručených tipov ako nájsť prácu snov. Chceme sa odlíšiť... a urobiť to, čo ostatní nerobia. Dať vám skutočne fungujúci systém za túto symbolickú cenu, pričom jeho hodnota je viac ako 150 EUR.
 • Na 100% sa váš život zmení.
  V rámci 3-dňovej výzvy si prejdeme kľúčové body. Na tom, ako intenzívne budete na sebe pracovať závisí váš úspech. Vieme, že keď si výzvu prejdete, tak budete nadšení. A ak vám to bude dávať zmysel sa rozhodnete stať našimi klienti.
Kariérne poradenstvo som vyhľadala v čase, kedy som bola dosť zmätená a zúfalá. Vedela som, že sa potrebujem pohnúť, ale netušila akým smerom. Stretnutia mi pomohli lepšie pochopiť niektoré črty vlastnej osobnosti v kontexte s tým, čo robím a čo by som robiť mohla. Tiež mi pomohlo znovu objaviť a spojiť sa s vlastnými vnútornými vášňami, s tým, čo ma baví a napĺňa, ale po rokoch strávených v klasickom kancelárskom prostredí som na to nejak zabudla. Poradenstvo bolo pre mňa pomocnou rukou na vykročenie po ďalšej kariérnej ceste. Odporúčam všetkým, ktorí cítia, že stagnujú, potrebujú zmenu, ale nevedia možno akým smerom sa vydať ďalej.
Vladka
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo v nájdení samej seba. Na križovatke, na ktorej som sa ocitla som našla po sedení svoj cieľ.“
Ivana
Mini workshop vo Vysokých Tatrách pre všetky "spokojné ženy". Táto dáma so svojím tímom MILUJE TO ČO ROBÍ, a robí to čo miluje. Netreba slov. Treba to za zažiť. Dávam pani Erike 10 bodov 🙂 a prajem, nech posvieti ešte veľa ľudom, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch :-).
Martinka
S Erikou Hudecovou som absolvovala kariérne poradenstvo a sériu workshopov „Naštartuj sa za 5 dní“. Odporúčam oboje, pri individuálnom poradenstve sa mi lektorka Erika venovala veľmi intenzívne a vedela aj objektívne povzbudiť, čo je pri neistote z doterajšieho zamestnania jeden z dôležitých faktorov. Pri workshopoch som ako výhodu vnímala to, že sme boli viacerí účastníci a vedeli sme si navzájom vymeniť skúsenosti a inšpirovať sa. Workshopy boli počas 5 dní zostavené tak, aby sme si zadefinovali vlastné hodnoty, talenty a kľúčové vlastnosti, ktoré napomôžu pri hľadaní svojho „dreamjob“, zároveň sme sa venovali i využitiu doterajších pracovných skúseností v prípadnej novej práci. Erika nám dala viacero zaujímavých tipov pri výbere profesie a hľadaní práce. Pôsobí na mňa ako veľmi rozhľadená profesionálka v oblasti kariérneho poradenstva, má vynikajúci prehľad v profesiách, takže vie kvalitne nasmerovať a taktiež oceňujem jej ľudský prístup. Vie odhadnúť človeka aj po psychologickej stránke, a tým aj poradiť, aká profesijná oblasť je pre vás najvhodnejšia. Konzultácie s ňou rozhodne odporúčam všetkým, ktorí si nie sú istí svojím doterajším zamestnaním, rozmýšľajú o zmene a pod., tak ako ja, keďže som typ človeka, ktorého zaujíma viacero oblastí a zvažuje, ktorou cestou sa má vybrať. A preto som veľmi vďačná, že sa mi podarilo na mojom rozbúrenom mori rôznych profesií natrafiť na maják, Eriku. 😊
Janka
Erika mi veľmi pomohla s mojou dcérkou, ktorá si roky nedokázala nájsť žiadnu prácu, ktorú by vládala robiť dlhšie ako pár dní. Väčšinou už pri pohovore sa našiel niekto iný, koho prijali radšej ako ju. Má síce nadpriemerné IQ, ale chýbalo jej plno iných vecí. Nevedeli sme si predstaviť, akú prácu a kde hľadať. Toto je už minulosť. Pozvali ju na pohovor, prešla 2-kolovým prijímaním úspešne, urobila skúšky z finančníctva a teraz pracuje. Nevieme ako sa jej bude dariť v budúcnosti, ale hlavne vieme, že vie byť aj úspešná a možno sa začne raz aj usmievať a vylepší sa jej sebavedomie a odolnosť. Som Ti za to, Erika, veľmi vďačná a pokladám to za zázrak :-).
Alena
„Poradenstvo mi veľmi pomohlo a cítim, že mám novú víziu do budúcnosti a nové možnosti. Ďakujem pani poradkyni Erike Hudecovej za pomoc a nové nápady, možnosti a hlavne veľkú pomoc v rozhodovaní o povolaní.“
Alexandra
Po absolvovaní viacerých vzdelávaní viem plne na 100% odporučiť vzdelávanie s Erikou. Aktívne, múdre, využiteľné, použiteľné v praxi a každú chvíľu s úsmevom a s množstvom nevyčerpateľných otázok na možnosti, ktoré sú prínosom v mojej práci. Ak máte záujem získať vedomosť spojenú s realitou vychádzajúcou z reality a aplikovateľnú v realite, tak určite neváhajte. Ďakujem :-).
Ivana