5-dňová výzva

OBJAV ČO ŤA BAVÍ

pre všetkých, ktorí chcú objaviť prácu, ktorá ich bude baviť a prinesie im finančnú stabilitu, aby prežili šťastný život podľa svojich predstáv.

Tajomstvo úspechu OČŤB

Veľa ľudí rozmýšľa o zmene povolania či zamestnania. Ďalší to aj vyskúšajú a aj niekoľko krát za sebou, ale stále hľadajú a nevedia, ako by mala vyzerať práca ich snov. Niektorí prácu svojich snov aj nájdu.

Ako je to možné? V čom je medzi nimi rozdiel?

Viete, prečo niektorí nájdu prácu svojich snov a niektorí len stále hľadajú?

Tá odpoveď je v tom, že si od začiatku dávajú nesprávnu otázku.

Ich otázka je: "Ako a kde si nájdem prácu?" "Čo by som mohla robiť?"

No dobre, ale aká je teda správna otázka?

Tá otázka "Aká práca by bola pre mňa najvhodnejšia?" je v poriadku, ešte by som išla hlbšie a to "Kde všade môžem svoje talenty, hodnoty a silné stránky využiť vo svete práce?"

Cítite ten rozdiel? Ten kľúč je totižto v sebapoznaní.

 

To tajomstvo sa ukrýva v 2 krokoch:

 • 1. krok: Poznaj samého seba - sebapoznanie
 • 2. krok: Objav svoje možnosti vo svete práce

Dostupné len teraz!!! 

Pripravili sme pre vás 5-dňovú výzvu OBJAV ČO ŤA BAVÍ.

Výzva bude prebiehať v dňoch

21.6., 22.6., 23.6., 24.6, 25.6.2021 od 18,00 do 18,30 hod. v uzavretej FB skupine.

Získajte kurz

OBJAV ČO ŤA BAVÍ

Kurz začína už za:

Tu je 5 lekcií, ktoré získate:

1. DEŇ:

21.6.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR 

Sebapoznanie

 • Kľúčom k úspechu je poznanie samého seba (sebapoznanie), potom si môžete viac veriť (sebadôvera) a dokážete lepšie vnímať svoju hodnotu (sebauznanie). 
 • Poznáte svoje IKIGAI (japonské tajomstvo šťastného a dlhého života)? Na ceste za svojim osobným IKIGAI nájdete svoje životné ciele a poslanie, uvedomíte si, v čom ste naozaj dobrí a čo vám skutočne prináša uspokojenie. Každý deň potom prežijete radostne a naplno.

 

Kto som a v čom som dobrá

 • Objavte svoje silné stránky, talenty, zručnosti a kompetencie.
 • Viete, že silné stránky sa môžu zmeniť na slabé stránky v nesprávnom prostredí?
 • Ako vyťažiť zo svojho doterajšieho kariérneho portfólia maximum...

2. DEŇ

22.6.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR 

3. DEŇ

23.6.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR 

Poznaj svoje hodnoty

 • Ako objaviť svoje hodnoty, ich dôležitosť v našom živote.
 • Ako žiť v súlade so svojimi hodnotami.
 • Prepojenie hodnôt so situáciami v živote a v práci.
 • Rozhodovanie na základe svojich hodnôt.

Získaj zdravé sebavedomie

 • Ako získať zdravé sebavedomie a konečne cítiť slobodu a zmysel v tom, čo robíte.
 • Ako sa naučiť posudzovať samého seba.
 • Váš vnútorný kritik v praxi.
 • Ako pracovať so svojimi chybami a reagovať na kritiku.
 • Ako požiadať o to, čo chcete.
 • Ako si stanoviť svoje ciele a naplánovať ich dosiahnutie.

4. DEŇ

24.6.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR 

5. DEŇ

25.6.2021 online od 18,00 do 18,30 hod.

Hodnota: 50 EUR 

Objav čo ťa baví

 • Objavovanie je cesta...
 • Ako zistiť, čo presne chcete robiť a nájsť svoju "PRÁCU SNOV"...
 • Prečo vám nápad ani sen nezaručí úspech (a akú tajnú prísadu si treba pridať pre váš úspech)...
 • Paretovo pravidlo 80:20 - ako zistiť tých 20%, ktoré sú naozaj dôležité a začať to robiť v živote.
 • Prečo väčšina plánov stroskotá? A prečo niektoré nie? Obsahuje totiž niečo, na čo skoro všetci pri plánovaní zabúdajú...

Prihlásiť sa do 5-dňovej výzvy

 OBJAV ČO ŤA BAVÍ

Urobte krok, ktorý vám zmení život! 

Koľko je vaša dnešná investícia?

Máme pre vás dobrú správu, dnešná cena pre vás je:

9,90 EUR

Online workshop za túto výnimočnú cenu je k dispozícii len obmedzený čas a potom zmizne.

Ponuka platí už len

Pýtate sa:

Je naozaj táto 5-dňová výzva len za 9,90 EUR?

 • Meníme životy žien. Chceme pomôcť ľuďom, ktorí to potrebujú.
  Chceme pomôcť čo najväčšiemu počtu ľudí. Výzvu sme preto rozšírili aj pre mužov. V dnešnej náročnej dobe je dôležité, aby sme si pomáhali. Sme zvedaví, koľkým ľuďom vieme pomôcť v rámci jednej výzvy. Je to neuveriteľná minimálna cena, ktorá vás veríme neodradí od toho, aby ste do toho vložili maximum svojej energie. Svoju budúcnosť máte vo svojich rukách. Pripojte sa aj vy a povedzte o tom ďalším!
 • Chceme vám ukázať pridanú hodnotu.
  Na internete nájdete plno zaručených tipov ako nájsť prácu snov. Chceme sa odlíšiť... a urobiť to, čo ostatní nerobia. Dať vám skutočne fungujúci systém. Hodnota kurzu je 250 EUR.
 • Na 100% sa váš život zmení.
  V rámci 5-dňovej výzvy si prejdeme kľúčové body. Na tom, ako intenzívne budete na sebe pracovať závisí váš úspech. Vieme, že keď si výzvu prejdete, tak budete nadšení. A možno... Pokiaľ vám to bude dávať zmysel sa rozhodnete stať našimi klienti.

Nie je v tom žiadny háčik. Tešíme sa na vás :-).

Aké myšlienky si odnášam z 5-dňovej výzvy „Objav čo ťa baví“ a boli pre mňa najviac prínosné? O objavení mojich hodnôt. To, že je správne žiť a rozhodovať sa v súlade s mojimi hodnotami. O tom, ako prijať kritiku a ako požiadať druhých o to, čo chceme; o zdravom sebavedomí.
Aké myšlienky si odnášam z 5-dňovej výzvy „Objav čo ťa baví“ a boli pre mňa najviac prínosné? Mať odvahu a môcť robiť, čo človek dlho chce - 2-krok stratégia. Ak zmeníme svoje myšlienky, zmeníme svoj život. Plánovanie ABZ je nové pre mňa. Nová práca by nemala byť zameraná len na výkon, lebo to bude stres. Páčilo sa mi: čím ste chceli byť, keď ste boli malí? Zameriavať sa na svoje silné stránky, nie len na slabé. Prepojiť ich so životom - pozitívne udalosti v mojom živote. Sebavedomie nemá nič spoločné s tým, či som dokonalá. Je o bezpodmienečnom sebaprijatí. Moje chyby nie sú dôkazom mojej menejcennosti. Preformulovať svoje chyby - naučiť sa premýšľať o nich, ako o nových možnostiach života, aby som mohla ísť ďalej. Sú to moji učitelia - čo potrebujem urobiť inak. Takisto prehodnocovanie hľadanie pracovných ponúk v kontexte s prihliadnutím na hodnoty, silné stránky, v čom som dobrá, čo ma baví a je mojim poslaním. Steve Jobs: Ked budete robiť to, čo je pre vás úžasné. Bude úžasné, keď sa naučím aplikovať do praxe aj Paretovo pravidlo.
Mini workshop vo Vysokých Tatrách pre všetky "spokojné ženy". Táto dáma so svojím tímom MILUJE TO ČO ROBÍ, a robí to čo miluje. Netreba slov. Treba to za zažiť. Dávam pani Erike 10 bodov 🙂 a prajem, nech posvieti ešte veľa ľudom, ktorí nechcú zaspať na vavrínoch :-).
Martinka
Aké myšlienky si odnášam z 5-dňovej výzvy „Objav čo ťa baví“ a boli pre mňa najviac prínosné? Pre mňa bola najviac prínosná skutočnosť, že vďaka Vašim cvičeniam som si uvedomila, ktoré hodnoty sú pre mňa najdôležitejšie. Na povrch vyšli veci, ktoré som potláčala (uprednostňovala som vždy deti a manžela pred mojimi kariérnymi snami). Zistila som, že nežijem v súlade s mojimi hodnotami a potrebami.
Aké myšlienky si odnášam z 5-dňovej výzvy „Objav čo ťa baví“ a boli pre mňa najviac prínosné? 1, Hľadať prácu v súlade s mojimi hodnotami, objaviť ich a pomenovať. 2, Zistiť svoje schopnosti na základe životných skúseností počas svojho doterajšieho života. 3, Potrebujem popracovať na svojom sebavedomí=).
Účasť na kurze „Objav čo ťa baví“ odporúčam najmä tým ľuďom, ktorí hľadajú svoje uplatnenie a nevedia, ktorým smerom sa ubrať, zistiť, čo ich baví. A aj nezamestnaným, určite im to pomôže pri hľadaní práce a pohovoroch.
Účasť na kurze „Objav čo ťa baví“ odporúčam niektorým mojim priateľom, aby si mohli prehodnotiť svoju doterajšiu kariéru - lebo sú práve v takej pozícii - a reálne sa rozhodnúť v súlade aj so svojimi hodnotami, poslaním, túžbami a pod. Ale tiež všetkým, ktorí nehľadajú prácu len preto, aby chodili do práce - veď musím z niečoho žiť a nejako to už vydržím..., ale chcú dať svojmu životu zmysel.
Účasť na kurze „Objav čo ťa baví“ odporúčam všetkým. Každý si odnesie z webinára to, čo je pre neho najdôležitejšie. Ak sa človek dlhšie pohráva s myšlienkou, že by chcel nasmerovať, tak určite odporúčam webinár. Avšak odporúčam aj individuálnu konzultáciu, aby som našla svoju vlastnú "pracovnú" cestu=).