Tréning KARIÉRNY PORADCA 21.0

Objednávka

UPOZORNENIE: vyplnením tejto objednávky sa vám vygeneruje zálohová faktúra, ktorú je potrebné čo najskôr uhradiť.

Vaše miesto na tréningu vám rezervujeme až keď platba za tréning príde na náš účet.

Ako si uplatniť zľavový kód?

Pri políčku Zľavový kód: zadajte UCITEL21 a kliknite na Uplatniť zľavový kód. Ak vám napíše: "Zľavový kód bol uplatnený." a odpočíta 90 EUR, tak ste všetko zadali správne. 

Zľavový kód platí len do 15.1.2021. Ak by vám systém vygeneroval zálohovú faktúru bez zľavy, napíšte nám na info@kariernyporadca.com a my vám pošleme novú zálohovú faktúru aj so zľavou.

Záväzne OBJEDNÁM:

Čo hovoria tí, ktorí sa kurzu zúčastnili:

Prečo odporúčam kurz Kariérny poradca? Zažiješ si to, čo prežili a získali účastníci pred tebou. Overíš si, že ich vyjadrenia v superlatívoch sú pravdivé. Získaš "kufor" do praxe (aktivity, nápady, prístupy, vedomosti), zažiješ nádherné dni v tvorivej atmosfére a verím, že budeš mať to šťastie a tvojou lektorkou bude Erika - veľký inšpirátor, ktorá plným priehrštím rozdáva svoje skúsenosti. Dni na kurze boli Krajina Zázračno.
Eva, učiteľka
Kurz zaplnil moje prázdne miesto vo vzdelávaní v tématike Kariérového poradenstva a myslím si, že celkovo aj na trhu, či už sa týka vzdelávania v oblasti školstva a konkrétne témy kariérového poradenstva. Už dávno som tak rozumne a efektívne neinvestovala peniaze, pretože to nie je len vzdelávanie, ale je to hlavne sebarozvoj - ako profesný tak aj osobnostný. Odnášam si veľa praktických informácií i podkladov, uvedomujem si hlbší význam a dôležitosť kariérového poradenstva nie len vo svojej práci ale i vo svojom vlastnom živote. Odnášam si novú chuť, nápady a energiu pre ďalšiu prácu. Prínosom, ktorý som neočakávala, bolo pozitívne prijatie a podpora ako od lektorky, tak aj od každého člena skupiny.
Zuzana, učiteľka