Zmeň svoj postoj,

zmeníš svoj život

Otvorte tento ebook, prečítajte si návod ako zmeniť svoj postoj a naučte sa využiť svoj potenciál.

Prejdite od slov k činom pomocou 4 cvičení a naučte sa postojový rituál.

Vy zmeníte „len“ svoje myšlienky a zmení sa celý váš život. Už ste to počuli mnohokrát. Znie to neuveriteľne. Ale naozaj je to tak.

Stiahnite si ebook, odhaľte svoje negatívne postoje a urobte si vlastný zoznam konštruktívnych postojov. Prečítajte si ako na to a naučte sa využiť svoj potenciál. Ak využijete tieto návody, garantujem vám, že váš život sa zmení.

Zmeňte svoje postoje od problému k riešeniu, od obmedzujúceho k prospešnému, od deštruktívneho ku konštruktívnemu, od pasívneho k aktívnemu, od trpiacej obete k aktívnemu tvorcovi vlastného života. Zo zúfalej obete Superhrdinom. A nič sa nezmenilo. Ani vy, ani svet. Jeden malý postoj v hlave.

Takú moc majú postoje. Tak využite túto silu!

Vaše osobné údaje (meno, emailová adresa) sú u nás v bezpečí a budeme (Kariérny poradca s.r.o.) och na základe vášho súhlasu spracovávať podľa zásad ochrady osobných údajov, ktoré vychádzajú zo slovenskej a európskej legislatívy.

Stlačením tlačidla vyjadrujete súhlas s týmto spracovaním potrebným pre zaslanie ebooku "Zmeň postoj, zmeníš svoj život" a ďalších noviniek od Kariérny poradca s.r.o., ktoré sa budú týkať noviniek zo sveta kariérneho poradenstva, koučingu a osobnostného rozvoja.

Svoj súhlas môžete kedykoľvek odvolať kliknutím na tlačidlo Odhlásiť sa v každom e-maily.

Súhlasím so spracovaním mojich osobných údajov potrebných pre zasielanie ebooku a ďalších newsletterov od Kariérny poradca s.r.o. Viac o ochrane osobných údajov
0 ľudí si už tento ebook stiahlo
Ing. Erika Hudecová
Ing. Erika Hudecová
kariérna poradkyňa, koučka, lektorka, majiteľka Kariérny poradca s. r. o.

Pomáham ľuďom v každom veku a v ktorejkoľvek fáze života vybudovať si vlastnú značku a premeniť svoje jedinečné nadanie v úspešný obchodný produkt, aby mohli vykonávať prácu svojich snov.